Kezdőoldal » Utazás » Európa » Januárba vagy februárba...

Januárba vagy februárba érdemes Londonba utazni? Az időjárás és az árak miatt érdekelne a téli szezon!Csavarogni és nézelődni akarok!

Figyelt kérdés
2008. okt. 25. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem mindenképp megéri! Enyhébb a tél, mint nálunk, ráadásul a hosszú egyhangú télben kimondottan jólesik egy kis kiruccanás. Persze csak úgy érdemes, ha nem fillérekből kell kijönnötök, és bármikor be tudtok ülni melegedni egy teára, forralt borra. Ha csak kinti csavargásra telik, inkább várjátok meg a nyarat!
2008. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Igazabol Londonban vagy hideg, vagy szeles, vagy esos az ido. Nekem majdnem hogy mindig ugy tunik hogy osz van.

Amikor jottok lelesznek arazva a teli dolgok, be lehet jol vasarolni! Majd meglatod az arakat, megeri! (Oxford Street)

2008. okt. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
54%
Én március végén, április elején voltam ott és 1x nem esett az eső max este.
2008. okt. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!