Kezdőoldal » Utazás » Európa » Európán belül szerintetek...

Európán belül szerintetek melyek azok a helyek, amit mindenképp meg kell nézni?

Figyelt kérdés

Városnézés, kirándulás, kempingezés bármi jöhet. Kalandvágyból nincs hiányunk.

Könyveket is ajánlhattok, amiben látnivalókról írnak.

PEACE <3



2018. jan. 4. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
ha kalandot akarsz akkor europan kivul kell menni, europaban sok kaland ninvs es minden max kozepszeru
2018. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Minden számodra középszerű dolgot tudunk értékelni. Pl egy fantasztikus uticél: a francia levendulamezők ❤

Elfelejtettem mondani, kirándulóhelyekre jöhet Magyarországi hely is!

2018. jan. 4. 22:30
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

Ne hallgass az elsőre. Van Európán belül is rengeteg hely ami csodálatos.

Pl:

Olaszország: Róma, Velence, Pompeii és környéke

Franciaország: Versailles-i kastély éa környéke

Anglia: Tintagel ( ez az egyik kedvencem, többször visszamegyek)

Skócia: Loch Ness és környéke

Amiket írtam mind voltam, és életre szóló élmény volt.

2018. jan. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%

Városnézés: barcelona, roma, parizs, szentpetervar, amszterdam

Termeszetileg a legszebb helyek szerintem svajcban, norvegiaban es izlandon vannak.

Ami meg lenyugozo lehet az az Amalfi-partok olaszban, isztambul, skocia

Gyonyoru montenegro is, a kotori obol kornyeke illetve a bledi to a vintgar szurdokkal

Rengeteg hely van europaban ami lenyugozo

Ami a legnagyobb kaland lehet: el caminito del rey.

2018. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Ha tényleg van kalandvágy, akkor Ukrajna körbevonatozása hatalmas élmény. Teljesen más mint amit nyugaton kapsz, olcsó, a híresebb városok gyönyörűek, éjszakai járatokon csomó új ismerőst lehet szerezni, csak ajánlani tudom. De egyébként Erdély is nagy királyság vagy egy balkáni körút. Szerintem sokkal jobb ilyen helyekre járni, mint a tucatfővárosokba, ahol megnézed a kötelezőket, aztán utána minden olyan, mint bárhol máshol, az éttermek, az emberek, minden.
2018. jan. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%
Egyetértek az utolsóval, a felkapott és híres európai célpontok - akár nagyvárosok vagy természeti szépségek - olyan turista bazárok lettek, hogy az már élvezhetetlen. A tömegről nem is beszélve. Kisebb, eldugottabb helyekre kell menni, vagy kelet felé. Ott még vannak igazi utazás élmények, kalandok.
2018. jan. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Figyelj kinek mi. En bele vagyok bz zu lva az europai tortenelembe es varosokba. Mondanám Párizst. Londont. Berlint. Roma, velence, firenze. Bécs.Prága. Moszkvat most europai varosnak nezzuk? Na mindegy az is nagykn szép

En szivem szerint bejarnam az osszes orazagot európában.

2018. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Amszterdam , Brüsszel , Oslo. Izlandoban nahgyon szép tajak vannak nagyon erdekes ország. Skócia is egy nagyln erdekes sőt mar furcsa hely.
2018. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
@8: Brüsszel például pont egy nagyon rossz város, ahogy Oslo is. Nem a városlátogatások ellen vagyok, de ha már kalandvágyból nincs hiány, akkor lehet menni olyan helyekre is, ahol nem sokezer másik turistát kell kerülgetni. Általában olcsóbbak is és sokan nem is tudják, milyen gyönyörű helyek és érdekes emberek vannak tőlünk keletre.
2018. jan. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, en Brusszelben a sörre gondoltam mi t pl ahogy Greg csinálta az AFK tol. Nem magar a varosra vagyok kivancsi. Osloban pedig még nem voltam, de erdekel ,hogy milyen.
2018. jan. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!