Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes lehet Skóciába költözni?

Érdemes lehet Skóciába költözni?

Figyelt kérdés

2018. jan. 10. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha szeretnél kint élni, nem zavar a hideg, esős, szeles időjárás, valamint elég jó a nyelvtudásod, van valami használható végzettséged, esetleg munkatapasztalatod, akkor igen. Ha valamelyikre nem a válasz, akkor nem érdemes.
2018. jan. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Igen. Nekem, ha Európán belül kell maradnom, csak ez jön szóba. Gyönyörű, kellemes az idő egész évben - kinek mi a kellemes mondjuk, nekem az :D -, az emberek kedvesek és jófejek, és ha ez szempont, akkor sokkal kevesebb az arab, stb bevándorló, valamiért ők Angliában maradnak inkább, ezáltal tisztább, biztonságasobb.
2018. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Én UK-n belül kizárólag Skóciában élnék.
2018. jan. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam májusban lesz 5 éve, hogy kint él. Állandó lakhatásit kaphat május után, utána még 1 év az állampolgárság. Szeret ott élni.
2018. jan. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ismerősöm hazamenekült onnan, nem bírta az ottani embereket. Igénytelennek mondta őket, bármit jelentsen is ez. :)
2018. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az emberek nagyon kedvesek és nyitottak, és a hiedelemmel ellentétben meg lehet érteni őket :D (kivéve a glasgowiakat. ők egy más faj). de készülj fel hogy piszok drága minden. térerő nem mindenhol van (főleg északabbra fordulhat elő). tömegközlekedésre (települések között) ne nagyon számíts. de egyébként gyönyörű hely. csak sok az eső meg a szél, egész évben 5-15 fok van
2018. jan. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Még egy kérdésem lenne, ha valaki esetleg még olvassa: Mennyire lehet kijönni a fizetésekből? Nyilván többet keresnek ott, de az nem jelent semmit. Inkább úgy kérdezem: Mennyivel élhetőbb a fizetésük?
2018. jan. 10. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!