Kezdőoldal » Utazás » Európa » Norvégia? A többi lent....

Norvégia? A többi lent. Kiutazni csak egy hónapra?

Figyelt kérdés
Szeretnék majd 18 évesen kimenni oda nyáron egy hónapra. Ez hogy lehetne megoldandó? Már kerestem minden lehetőséget de én konkrét választ várok. Ki akarom magam probálni, hogy ennyi idő alatt menniyire tudnám fejleszteni a tudásomat. És azok lennének még a kérdéseim, hogy az lehetséges, hogy egy család befogadna bébiszitternek vagy valami olcsóbb megoldás?

2018. jan. 10. 19:18
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
61%

"Már kerestem minden lehetőséget de én konkrét választ várok."


Te tulajdonképpen milyen lehetőséget keresel?Hogy hogyan tudnal valakinek a nyakán élősködni?

Egyebkent csere diak program stb........ezt a bebiszitterkedest nyugodtan elfelejtheted.....főleg egy honapra

2018. jan. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Nincs millióm arra, hogy cserediák programba ki tudjak menni. De azért köszi az ....értelmes(?) választ.

2018. jan. 10. 19:38
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Hát pedig az első értelmes választ adott.
2018. jan. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3

Lehet, de mint írtam nincsenek millioima a cserediák programra és már azt a lehetőséget is figyelembe vettem

2018. jan. 10. 20:16
 5/8 D. Brasco ***** válasza:
79%
Mar csak azt nem tudom hogy ha arra sincs penzed hogy elutazz odaig ,akkor tulajsonkeppen hogy akarsz 1honapig europa egyik legdragabb orszagaban eletben maradni?!?
2018. jan. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit akarsz magadon kipróbálni pénz nélkül.

Gondolom van még pár év 18 éves korodig, addig gyűjthetsz rá.


Ha nem, akkor olcsó megoldásnak:

Hostel, hajléktalanszálló, vasútállomás, park. :D

Bár odafenn hideg van ám még nyáron is.

2018. jan. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

[link]


Az önkénteskedés egy lehetőség pl. Egy host család elszállásol meghatározott időre, cserébe segítened kell a ház körüli munkákban, főzni esetleg, farmon az állatokat ellátni, kertészkedés, építkezés vagy bébiszitter akár stb.

2018. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én itt lakok Osloban, saját házban, segítőkész is vagyok - de befogadni valakit, akiről azt sem tudom kicsoda, hogy néz ki, az apja börtöntöltelék-e vagy sem, kiüríti-e a házamat amíg dolgozni megyek, vagy sem - nos,ilyen kockázatot nem vállalok.
2018. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!