Kezdőoldal » Utazás » Európa » Északi fény túra?

Északi fény túra?

Figyelt kérdés

Van olyan utazási iroda, aki ilyen túrákat szervez?

Norvégiában van egy Wolf Lodge nevű szálló ahol farkasokkal is lehet kontaktot teremteni és az északi fényt is meg lehet nézni.

3 éjszakát kell foglalni minimum de gyanítom csillagászati árak lehetnek mert személyre szabottan adják meg, mi mennyi.

De ha erre nem is telik, azért azt a fényt szeretném látni életem során.

Tudtok olyan utazásszervezőt ahol ezzel foglalkoznak, vagy járt már ott valaki?


2018. jan. 19. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt, higy látni fogod senki nem garantálja neked. Északon erre nagyobb esélyed van, de ott sem biztos.


Én kétszer láttam. Egyszer dél Finnországban, egyszer pedig Lappföldön.


Tavaly 4 napot voltunk Lappföldön a ferjemmel, akkor nem láttuk. Viszont a hotelnek volt egy olyan szolgáltatása, hogy ha lehet látni a fényt arról SMS-t küldenek, ez a sima szoba árban benne volt. Luostoban voltunk a hotel auroraban.

2018. jan. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen ezt olvastam, hogy nem garantált a dolog. Norvégia északi részét néztem ki, talán egyszerűbb ha az ember nem túra keretén belül utazik, hanem maga foglal szállást. A Sorrisniva hotelben is van ilyen lehetőség, hogy busszal odavisznek ahol látható a fény.

2018. jan. 19. 16:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyedül egyszerűbb. Norvégia csodás hely.
2018. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!