Kezdőoldal » Utazás » Európa » Norvégiába milyen ruhák...

Norvégiába milyen ruhák kellenek feltétlen?

Figyelt kérdés

Még sosem jártam ott, az északi részére mennék majd, szóval fix, hogy brutál hideg lesz. Milyen ruhákat kell vinni? Gondolom kell egy vastag nadrág, extra vastag kabát, valami bakancs, aláöltözet, sapka-sál kesztyű.

Ezeket honnan érdemes beszerezni? Nincs rá több százezer forintom, és kb 5-6 napra mennék.


2018. jan. 20. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Mikor mész?

Most északabbi részen ja, hüvi van, Tromso környéke -10 körül. De általában inkább 0 körül, szóval nem, annyira nem hideg.

De késő tavasszal és nyáron nincs annyira hideg ott se, Golf áramlat.


Persze ez a tengerparthoz relatíve közeli területekre vonatkozik inkább, de mivel ott van a városok jó része, így javarészt igaz.


Viszel egy téli kabátot, valami jó sapkát, és kesztyűt, esetleg sálat, és nadrág aláöltözetet, és semmi bajod nem lesz :D Nem Antarktisz az te

2018. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
:D Igaz, jogos, közben megnéztem hőmérsékleti térképen mi a helyzet ott ilyenkor, -15 fokot írt a mai napra. December - január környékére terveztem. A képeken mindenki be volt csomagolva kezeslábas overallba, na mondom ide aztán kelleni fog a pufajka.. De most már kezdem realizálni, hogy egy sima téli kabát meg vastag csizma is megteszi :D
2018. jan. 20. 13:17
 3/3 anonim ***** válasza:

télen nincs ott olyan hideg az északi fekvése ellenére, mert közel a tenger. De aki nyáron megy annak felesleges nyári ruhákat cipelnie, akkor ott ősziesen kell csomagolni.

Télen még melegebb cuccokat.

2021. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!