Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tapasztaltabb utazók! Mit...

Tapasztaltabb utazók! Mit gondoltok, meddig lehetne eljutni 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Egy Nyugat-Európa túra (csak szárazföld) Portugáliából indulva, autóval. A hangsúly inkább a természeti látnivalókon, néhány UNESCOs helyen lenne, de amíg az idő engedi, nem csak ezeken. Bár, ha valamit kihagyunk, azok inkább a nagyobb városok, ahová később könnyebb visszamenni egy pár napos út keretében. 2-en vezetnénk, ahol lehetséges és legális szívesen sátraznánk (bocs, ha hülyeség, még nem nagyon néztem utána,hogy hol lehet, hol nem). A legnagyobb baj (gondolom én) az, hogy június 10- augusztus 15 között lenne (és csak akkor lehet, máskor nem tudjuk megoldani).
2018. jan. 20. 22:22
 1/3 D. Brasco ***** válasza:
A főszezonban egy ilyen europai autos tura.....hat.....minde tele lesz(utak ettermek latnivalok szallashelyek stb stb)minde drága lesz!Ezt a satrazas dolgot meg felejtsd is el főleg ha még normal tapasztalatod sincs belőle nem hogy esetleg vadkempibges!
2018. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Tisztában vagyok az időpont hátrányaival, de csak ekkor tudjuk otthagyni a munkát is, sulit is egy időben. Mindketten úgy gondoljuk, hogy még ez is jobb, mint otthon maradni.

Azt nem írtam, hogy sátrazásban nincs tapasztalatom, csak hogy nem tudom, hol legális....

2018. jan. 21. 09:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugat Európában szinte sehol nem legális a vadkempingezés
2018. jan. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!