Kezdőoldal » Utazás » Európa » Esélytelen 100 ezerből elmenni...

Esélytelen 100 ezerből elmenni valahova?

Figyelt kérdés

Nyár végén szeretnénk elmenni a férjemmel valahova 3-4 napra. Külföld, de Magyarország is szóba jöhet. Akár valami wellness.

Áprilisban 2 hetet Skóciában töltünk, májusban meg 5 napot Berlinben egy fesztivál miatt, közben meg lakást veszünk épp, úgyhogy nagyon nem marad már nyárra 100 ezernél több keret, de annyira jó lenne még egy hétvégére elmenni valahova. Tudtok esetleg Magyaroszágon is valami olyan helyet, ahol nem 30 ezer egy éjszaka? Hotelekre gondolol inkább, ahol vannak szolgáltatások, wellnes szerű, panzió jellegű nyilván van olcsóbb ( Gyulát néztem pl, de annyira drágák a hotelek, Lillafüreden szintén, ennél még a szomszédos/környező országok is olcsóbbak)

De még annyira nem volt időm most nézelődni. Nem szeretnék lemondani egy kis nyári pihiről, de ilyen kis keretből nincs ötletem :(


2018. jan. 24. 20:28
 1/7 anonim válasza:
42%
Balaton velencei tó
2018. jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Kempingek nagyon jók, sátorban ennyiböl hónapokig elvagytok.
2018. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szanazug, Doboz, Békéscsaba. Szerintem kijönne egy sima szoba (semmi extra) 4-5000-ből/fő/éj. És Gyula ott van egy köpésre.
2018. jan. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag bárhol a régióban (minusz Ausztria, Szlovénia) juthattok apartmanszálláshoz 7-10 ezer forintért éjszakánként és akkor máris nem olyan nehéz kigazdálkodni az egészet 100 ezerből.


A kulcs az, hogy ne ragaszkodjatok a fő látványossághoz közeli szállásokhoz, adjatok lejjebb az igényeitekből bátran. Az említett Doboz, Szanazug stb jó kompromisszum, vagy mondjuk Lillafüred esetén Miskolcon vagy valamely környező faluban is nézhették szállást, akár még úgy is, ha nincs kocsitok.

2018. jan. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már Békéscsabát ajánlottam, rákerestem, a Fenyves hotelben (wellness) nyár végén már 23 ezerért van szoba két főre két éjszakára. Gyula 10-15 km kb.
2018. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bárhol lehet találni max 10 ezer/éj áron szállást, legfeljebb nem wellnesshotel lesz félpanzióval.:-) Egyébként ha csak pár napról van szó, tegyétek 2-3 héttel későbbre, szeptember közepe-végére az utazást. Még itthon is jó idő van, a dél-európai tájakon igazi nyár, de már nem főszezon, sokkal olcsóbbak a szállások, repjegyek is, kisebb a tömeg. Addig meg jártok itthon strandra vagy fürdőbe.:-)
2018. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amennyi időt eltöltöttél a kérdés kiírásával, akár már azt is beírhattad volna a booking.com keresőjébe, hogy magyarország plusz egy dátum. Ár szerint rendezve máris tódulnának a válaszok.
2018. jan. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!