Kezdőoldal » Utazás » Európa » Franciaországba mennyi pénzből...

Franciaországba mennyi pénzből lehet elmenni egy pár napra?

Figyelt kérdés
Elterveztem, hogy összegyűjtöm a pénzt és megajándékozom magam egy franciaországi úttal. Mindig is oda szerettem volna elmenni főleg a tengerpartra. Viszont tényleg csak pár napra szeretnék nem valami túl fancy szálláshelyre... :) Ötletek, tippek? Ti merre voltatok már? És nagyjából mennyibe került?
2018. jan. 26. 11:31
 1/4 D. Brasco ***** válasza:

A francia tengerpart nemaz olcsosagarol hires.

Numbeo.com

2018. jan. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ém Monaco környékérr mennék, a környéken lehet találni nem olyan drága szállásokat is, a bookingon nézelődj.
2018. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nizzába megy fapados, én is vizslatom a lehetőségeket :-)

Franciaország amúgy elég drága. Én nem szoktam fillérre számolni a költségeket, kényelmesen utazom. Ha a repülőjegy, szállás megvan, akkor is simán elmegy napi 10-15 ezer Ft, vagy több, ha valami olyan program van.

2018. jan. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem megyünk együtt?:D
2018. jan. 28. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!