Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország szeptemberben?

Olaszország szeptemberben?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk Toszkánába, illetve Cinque Terre-re utazni egy hétre. Arra gondoltunk, hogy szeptemberben talán kevesebb turista lehet. Mit gondoltok? Strand idő szokott még lenni ilyenkor? Köszi!

2018. jan. 27. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:
2018. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem lesz kevesebb turista!

(Voltam párszor.)

2018. jan. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én 3 éve voltam egy öt napos körúton szeptember 25-28 Toszkánában. Sokkal olcsóbb szeptemberben, mint nyáron. Voltunk Padovában, Siennában, Pisában, Firenzében, San Gimignanóban és még jó pár városban, és gyönyörű a hely. Ha kikapcsolódásra vágysz, és hogy meglásd Toszkána gyönyörű helyeit, akkor mindenképp csak ajánlani tudom. Gyönyörű a természet, a városok, a régi épületek. Igaz szeptemberben is elég sok turista van. Az idő még szeptemberben is nagyon gyönyörű, szóval amikor én voltam szeptemberben, mi fürdöttünk a tengerben és a víz is tűrhető volt. Sokan szoktak még szeptemberben is fürödni a tengerben. Én csak ajánlani tudom nektek. Remélem tudtam segíteni :)
2018. febr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Sokkal olcsóbb szeptemberben, mint nyáron."


(Talán csak a szállás.)

Ha még sohasem voltál nyáron, honnan ez a -téves- infód?!

2018. febr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!