Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia-Franciaország útvonalon...

Anglia-Franciaország útvonalon hogy lehet a legolcsóbban közlekedni kocsival?

Figyelt kérdés

Eddig a szokásos Dover-Calais-t találtam, oda-vissza £100 5 személyre.

Lehet ettől olcsóbban találni?

Vagy van bármi más jobb módszer ebben az árban?

Dunkirk-öt is néztem, úgy lehet megspórolunk 1 óra kocsiutat? (Magyarország az úticél, és Leeds-ből ha ez számít valamit.)


Illetve, van olyan hogy kocsis-vonat, vagy ilyesmi? Egy ismerősöm említette, de még nem hallottam és nem találtam semmit róla.

Németroszág-Ausztria esetleg ha lenne, vagy valami?

Előre is köszi a rendes válaszokat.



2018. jan. 30. 11:50
 1/5 A kérdező kommentje:

Az lemaradt, hogy a Dover-Calais/Dunkirk az komp.

Tudom hogy van vonat, de az drága ezen az útvonalon. A vonat az inkább Németből érdelelne, ha tényleg van olyan.

2018. jan. 30. 11:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Csalagút. Szintén Doverből indul de vonattal megy át az ember a franciàkhoz. Ez a vonat ahol kocsival kell bemenni. Árban drágàbb mint a komp, de míg a hajó 2,5 vagy 3 órás addig a vonat 40 perces. De ha olcsóbbat akartok akkor a komp marad csak. Az a legilcsóbb.
2018. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vonat a legdrágább .
2018. jan. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tobbszor jartam mar meg ezt az utvonalat, minden alkalommal Dover es Dunkirk kozott kompoztam. Elore foglalva kb 45 font auto + 2 szemely. Calaisbe menni is hasonlo arban, kulonbseg hogy vizen vagy tobbet fel orat vagy uton. En inkabb annyival tobbet alszok a kompon :) A vonat ugye dragabb, egyeb lehetosegrol nem tudok. A te arad egy oda vissza utra szerintem korrekt, annal olcsobbat nem tudom elkepzelni, hogy talalj.
2018. jan. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi.

És ilyen szárazföldi autós-vonat létezhet? Mert nem találtam olyan sok mindent róla, de pár oldalon meg még is fel van tüntetve... De semmi pontosabbat nem ír.

2018. jan. 31. 02:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!