Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjünk nyaralni Horvátor...

Hova menjünk nyaralni Horvátországban?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A nyáron szeretnénk a párommal elutazni Horvátországba. Olvasgattam már a neten, meg nézelődtem szállás után, de nem igazán tudom hogy, hova lenne érdemes mennünk.

Fontos szempont, hogy ne legyen túl messze. Szeretnénk szép helyeket felfedezni (akár óváros, akár nemzeti parkok), túrázni, kerékpározni, esetleg jet ski-t bérelni, eldugott kis helyeket meglátogatni. Tehát olyan városban szeretnénk megszállni ahol (illetve annak közelében) sok programot, kirándulást lehet szervezni.

Köszönöm előre a segítséget!


2018. febr. 2. 19:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
messze van de hidd el megéri: Dubrovnik
2018. febr. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Zadar és környéke.Sok látnivaló,homokos strandok.Nin,Zaton.Nekünk Zadarban volt a szállásunk és minden nap máshova mentünk strandolni,kirándulni,várost nézni.
2018. febr. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Split, Trogir az örök kedvenc nálunk.

Dubrovnik baromi messze van, baromi drága és mindig tömve van. 1 óra minimum mire parkolót találtunk minden egyes alkalommal mikor elmentünk oda. és csak egy a tucatnyi városból

2018. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egy a tucatnyi varos kozul, mely Unesco vilagoroksegi helyszin. Egyebkent tenyleg eleg messze van, de a kozelben ott van peldaul az Isztriai-felsziget. Szerintem merete elegseges ahhoz, hogy megfelelo mennyisegu programot talaljatok.
2018. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 D. Brasco ***** válasza:
Ha aza fő szempont hogy ne legyen messze,akkor isztria es a kornyező szigetek a megoldas
2018. febr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Horvátországban eldugott kis helyek... Ugye viccelsz??? Egy gombostűt nem lehet leejteni, olyan tömeg van mindenhol. Mi már régóta messzire kerüljük. Ha mégis, ajánlom az Isztriát (pl. Rovinj, Porec), Szlovénián keresztül. Szlovéniában sok látnivaló van útközben: Postojna, kicsit távolabb Bled, Bohinj, Triglav, vadvízi evezés az Isonzón meg ilyenek.
2018. febr. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én inkább Dubrovnikot ajánlom, Podgoricáig repülve és onnan autózva vagy buszozva máris nincs messze. De ha kocsival mész, meg tudsz állni Szarajevóban, Mosztárban, Blagajban, a Kravica-vízesésnél, mind gyönyörű helyek. Szóval megéri rászánni a plusz időt.
2018. febr. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp a Krk szigetet ajánlanám. Ott tartalmasan el tudtok tölteni egy bő hetet, anélkül, hogy elhagynátok a szigetet! :) Imádtam!

Vannak:

-csodás óvárosok: Krk város, Vrbnik, Baska

-föld alatti cseppkőbarlang

-apró kavicsos, nagy kavicsos, és iszapstrand (Silo-nál)

-rengeteg túraútvonal

- Baska: legszebb tengerpartok egyike egész Horvátországban!

-álomszép eldugott partok és öblök (Baska, Stara Baska)

(itt a tengeri élővilág is mesés)

-lehet ezenkívül hajózni, illetve lehet bérelni terepre való autókat is :)


Szóval itt minden együtt van. A mesés part, eldugott öblök, gyönyörű óvárosok, nyáron pedig programok is! Vannak nyugis és nyüzsis helyek is, attól függ, mire vágytok!

2018. febr. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem Krk sziget hatalmas csalódás volt.Körbe jártuk autóval.Baska túl van értékelve,nagy tömeg,hideg víz és 0 parkoló.Tuti nem megyek vissza többet.Trogir,Omis,Makarska de még Zadar és környéke is szebb.
2018. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Az, hogy körbe jártad autóval, az sajnos nem jelenti azt, hogy láttad a szigetet. Az autóutak nem látványosak. Mi gyalog jártuk majdnem körbe, és álomszép helyeket láttunk kristálytiszta vízzel, kevesebb emberrel, és mesés tengeri élővilággal. Googlizz rá pl. h Stara Baska.


Pont az a különleges a szigetben, hogy nem egy Crikvenica ami csak a tömegturizmusra épül, van egy part egy sétáló és ennyi.

2018. febr. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!