Kezdőoldal » Utazás » Európa » Erasmussal félévet tölteni...

Erasmussal félévet tölteni Rómában, ezzel kapcsolatban van valakinek tapasztalat? Gondolok itt arra, hogy mennyire kellett saját pénzből kipótolni, milyen volt a szállás, hasznos volt e stb.

Figyelt kérdés

2018. febr. 3. 11:05
 1/1 anonim válasza:
A lányom volt. Élete legnagyobb élménye volt, most Amerikában van au pair-ként. Bár ő nem Rómában volt hanem Terramóban, pont azért mert ott olcsóbb..Én egy fillért sem adtam rá, és neki sem volt plussz..szerintem ki lehet jönni a pénzből. Ami viszont gáz, hogy unicredites devizaszámlát is nyitott. Erre utalták az eurót, de kint egyáltalán nem tudta használni a bankkártyáját. Sem fizetni,-paypassal sem!-sem automatából pénzt felvenni..ott maradt "pénz nélkül" a számláján meg ott virított a 3000 euró...a megoldás az lett, hogy nyitott egy olasz számlát, és arra utalgatta át az eurót...ezért legyen bőven kp!
2018. febr. 4. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!