Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kisgyerekes nyaraláshoz Korfu...

Kisgyerekes nyaraláshoz Korfu mely településeit ajánlanád?

Figyelt kérdés

Benites

Moraltika - Messonghi

Paleokastritsa

Gouvia

Perama

Acharavi-Roda...


2018. febr. 4. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Sidari :-) Amúgy Korfu olyan kicsi, hogy autóval kb. egy óra alatt el lehet jutni az egyik végéből a másikba. Szóval érdemes egy pár napra autót bérelni és körbejárni. Régebben voltam, emlékeim szerint a szárazföld felé eső rész nem szép, a strandok sem jók. A külső rész jobb, de nekem Sidari mindent vitt, nagyon szép.
2018. febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sidarit kihúztam, mert azt olvastam mindenütt, hogy bulis, hangos, ami kisgyerekkel kizáró ok.
2018. febr. 4. 16:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Moraitika, ott elég jó és hosszú a strand, kisgyerekkel ideális. Lehet, hogy főszezonban kissé nyüzsis. Banitses nyugisabb, viszont a strand nagyon kavicsos és hamar is mélyül, Palekastrisán meg hideg a víz. Perama talán, bár az meg ott van közvetlen a repülőtér mellett (majdnem). Gouviát és Rodát nem ismerem, de nem gondolkodtál délen, mondjuk Lefkimi vagy nyugaton, Ag. Gordis? Az nagyon nyugis, bulizók nincsenek.
2018. febr. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mikor mi Sidariban voltunk egyáltalán nem volt hangzavar a bulizók miatt,maximum a sétálón, viszont nem hallatszott be, pedig 20 méterre volt a szállásunk tőle.


Moraltikát illetve Paleokastritsát ajánlom!

2018. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Esetleg Dassia-ról tudtok valamit mondani?

Most épp ott találtam ígéretes szállást.

2018. febr. 7. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!