Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes 6000 Ft-ért két főnek...

NAGY VIKTOR kérdése:

Érdemes 6000 Ft-ért két főnek megnézni Milánóban az Utolsó vacsora c. festményt?

Figyelt kérdés

2018. febr. 4. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megérné... A te igényeidet nem tudom megítélni.
2018. febr. 4. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztosan nem érné meg. De nem vagyunk egyformák, azt csak te tudod hogy neked megéri-e.
2018. febr. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, természetesen szubjektív. Főleg azok véleményére vagyok kíváncsi, akik látták élőben.
2018. febr. 4. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy érdekel-e. A Mona Lisa sem olyan hú, de izgalmas élőben, mégsem bántam meg, hogy megnéztem. Én múzeumbelépőkre sosem sajnálom a pénzt, még akkor sem, ha nincs ilyen híres festmény a múzeumban éppen.
2018. febr. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem megérte.
2018. febr. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer érdemes megnézni.
2018. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha felmerul a kerdes, hatarozottan nem.
2018. febr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az egyetemes képzőművészet egyik legfontosabb és leghíresebb alkotása, érdemes megnézni. Mi ingyen néztük, nem volt előre jegyünk, az egyik turistacsoportban páran lemondták és a kezünkbe nyomtak két ingyenjegyet.
2018. febr. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk megérte.
2018. febr. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nyilvan egyeni erdeklödes es izles kerdese, de nekem a Mona Lisa egyszer böven eleg volt. Az Utolso vacsorat szivesen megnezem többször is. Minden alkalommal feltünik valami, amin el tudok csodalkozni. Hazudnek, ha nem vallanam be, hogy ebben Dan Brown regenyenek is szerepe van, de mar elötte is nagyon csodaltam az alkotast.
2018. febr. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!