Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban hova lehet elmenni...

Londonban hova lehet elmenni orvoshoz gyerekkel influenzszerű tünetekkel? És az EU egészségbiztosítási kártya elegendő lesz? Kell fizetni?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Minden zónában van orvosi rendelő, vagy sürgősségi. Oda be tudtok menni, de sokat ne várj.EU biztosításod csak vészhelyzet esetén ingyenes.

Az orvosi rendelőkben ha nem vagy regisztrálva akkor egyből a sürgősségire küldenek. Ha mégsem akkor adnak időpontot mondjuk 1-2 héttel későbbre. A sürgősségin minimum 3 óra várakozás van ha nem több. Nem nagyon van értelme orvoshoz menni mert a szokásos válasz: paracetamol, és pihenjen válasz lesz. Itt élek, tudom milyen az egészségügy.. (pocsék)

2018. febr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

mi az a paracetamol és mire jó?


az influenza járványt nem akarják megakadályozni?

2018. febr. 7. 09:56
 3/10 A kérdező kommentje:
és ha van biztosításom, akkor ennél többet is elérhetek? vagy milyen biztosítást kössek, amiben benne van, hogy influenza esetén pl. megfelelő vizsgálatot és adott esetben kezelét/gyógyszert stb. kaphassak és ne két hét múlva? Létezik ilyen biztosítás, ami ezt garantálja?
2018. febr. 7. 09:57
 4/10 anonim ***** válasza:
Létezik. A legalapabb biztosításban is benne van. Netriks.hu oldalon tudnád megnézni és megkötni, de úgy tűnik, még további 20 kérdéssel fogsz szórakoztatni minket a londoni utazásod előtt.
2018. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*netrisk.hu
2018. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg azon gondolkodsz itt Magyarországon, hogy mi lesz ha véletlen influenzás lesz a gyerek majd az angliai nyaralásotok alatt? Vagy már betegen akarod kivinni?
2018. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Paracetamol láz és fájdalomcsiilapító gyógyszer amit recept nélkül kapható 30 pennyért vagy olcsóbban. Anglia nem Magyarorszàg. Itt még táppénz sem jár vagy ha igen nagyon kevés. Itt nincs olyan , hogy alapos vizsgálat. Jobban mondva csak akkor ha az orvos szerint kell. Igyekeznek úgy csinálni a dolgokat, hpgy ne kerüljön plusz pènzbe a beteg. Inkább törekedj arra, hogy ne legyetek betegek.
2018. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a cambridge-es kérdező, aki hetek óta naponta ontja a kérdéseket annyira rá van stresszelve erre az útra.
2018. febr. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy biztosításod lesz, a több órás várakozást nem fogod meguszni ha ügyeletre kell menni. Pár hónapja munkahelyi baleset miatt voltunk az sürgősségin. A férjem térde miatt. Délután 3 órától várt, hogy bejusson. 5 órát várt. Csak megjegyzem, hogy a kisgyerekeseket sem hívják be előre. Volt egy anyuka pár hónapos babával, ők is vártak vagy 4 órát. Viszont a drogosokat előre engedik. Bemennek, kérik az adagjukat, és soron kívül hívják is őket. (első vagyok)
2018. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem jár táppénz? Ez nekem új, eddig teljes fizut kaptam ha beteg voltam is...
2018. febr. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!