Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban iható a csapvíz?...

Londonban iható a csapvíz? Vagy vigyünk magunkkal ásványvizet?

Figyelt kérdés
Azt is hallottam, hogy ott nagyon drága az ásványvíz, így inkább itthonról vinnénk.

2018. febr. 8. 12:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

ááááááá


Te tényleg cipelnél több liter ásványvizet Mo-ról?????????????

Azért ekkora szegénységben talán nem lehetsz, hogy egy tescoban napi egy üveggel ne tudjál meg venni.

2018. febr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a nap vicce. London a világ egyik legdrágább városa, és úgy mész oda, hogy hideg vízre sincs pénzed??? Csak szólok, hogy ott minden drága, nem csak a víz. Ekkora hülyeséget. De annál nem drágább, hogy veszel 20 ezerért nagybőröndöt, hogy telerakhasd kajával és vízzel. Csináld ezt, ez még nagyobb idiótaság...
2018. febr. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Eleg vizkoves, de ihato. Amugy atszamolva olyan 60 forint korultol lehet vizet venni, de 300 korul talalsz normalisat. Az azert nem hinnem hogy veszedelmes osszeg 1 uveg vizert.
2018. febr. 8. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Iható a csapvíz. Igaz sokkal klórosabb és durván vízköves lesz minden tőle de iható. Az ásványvíz meg másfél literes lehet kapni 17 pennyért is De kapható a kis hűtőből fél lteres 1 font 30pennyért is. Nem a víz lesz a gondos londonban hanem a kosz és a tömeg.
2018. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 D. Brasco ***** válasza:
100%
Minden képpen vigyel magaddal amennyit csak bírsz....a rántotthúsos szendvicset meg a csalamádét se hagyd otthon!!!
2018. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
és a nagymamától nászajándékba kapott étkészletet se hagyjátok itthon
2018. febr. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a londoni csapvíz iható, de alulról súrolja az ihatóság határát és ízre sem jó. Én mindig palackos vizet ittam, miután a csapvíztől ment a hasam.
2018. febr. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az a lényeg csak, hogy a reptéren a karton ásványvíz beleférjen a keretbe.


Amúgy ha szólsz, hogy mikor mész, kimegyek a reptérre röhögni.

2018. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Cambridge-be gyere röhögni, és megkínálunk konzerv pacalpörkölttel. Jól megy hozzá az 1 hetes szeletelt CBA-kenyér.
2018. febr. 8. 16:17
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda meglepetés, megint a cambridge-s kérdező a gyerekekkel...
2018. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!