Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova utazzunk 250. 000 Ft-ból?...

Hova utazzunk 250. 000 Ft-ból? (2 fő)

Figyelt kérdés
A keret 250.000 Ft(ebből jöjjön ki a 2 repjegy oda-vissza + szállás min. 5-6 éj + kajálás és egyéb ktg). Valami napsütötte tenger/víz közeli helyet céloznánk meg, ha a látképben még hegyek is vannak az csúcs, a lényeg hogy legyen gyönyörű. Szeretnénk feloldódni a kulturális közegben, elmenni túrákra, majd nap végén csobbanni a vízben. Vannak jó tippjeitek? Örömmel hallanám őket!

2018. febr. 11. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyiből Crna Gora vagy Albánia. Előbbibe mehettek busszal is de repülő és autó is játszik utóbbiba inkább autóval érdemes, mert a tömegközlekedés elég gázos. Szállásra valami olcsó airbnb és akkor talán ki lehet hozni ennyiből mindenestül.
2018. febr. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Montenegró gyönyörű! Előző nyáron bejártam autóval. Albánia felér azzal a csodával?
2018. febr. 11. 12:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Rosszul teszed fel a kérdést, mert ennyiből Portugáliától Törökországig bárhol nyaralhatsz.

A kérdés inkább az, ha fogalmad nincsen arról, mit is keresel és hogyan keresd, mégis hogyan akarsz nekiindulni?

Nem fog menni anélkül, hogy meg ne izzadnál. Gugli a barátod, blogok vannak a neten, repülőjegy és szőálláskereső oldalakat is fogsz találni.

De tényleg tök fölösleges Montenegrót vagy bármit ajánlani, ha nem szeded össze magad.

2018. febr. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebből a keretből, ha szerencsésen szerzel fapados jegyet, tényleg bárhova utazhatsz a mediterrán térségben. Abban van különbség, hogy a napi költségek miatt a nyugat felé eső részek nem fognak beleférni, vagy csak nagyon nyomorogva. Figyelembe véve, hogy ezekre a jobb helyekre eleve nem is lehet nyáron olcsó repjegyet kapni.

Inkább kelet felé nézelődj, Albánia, Görögország, Bulgária.

2018. febr. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én éppen ma izzadtam és végül Ciprus mellett döntöttünk. Mivel mi idén szeretnénk kicsit elengedni magunkat ezért félpanzióval, hotelbe megyünk, fapados járattal, így jön ki két főre 330 ezerből kb. 10 éjszaka. Nyilván plusz költőpénz, biztosítás és stb.

Szóba jött Portugália, Marokkó, Spanyolország, Szicília is. Végül a kedvező repülőjegy ár döntött és az, hogy 11-2 nap alatt végre tényleg kipihenjük magunkat a nyaralásunk alatt. A mi szempontunk a max 200 ezer/fő volt és ezt jó eséllyel nem is lépjük túl, csak minimálisan (de majd beszéljük meg jövőre). :D Ezen felül nem akartunk Horvátországba, Montenegróba, Bulgáriába menni, sem buszozni.

Ha hajlandó vagy buszozni, akkor ajánlom a grandtours-t. Egész jó árú útjaik vannak, bár én egyszer utaztam velük Görögországba és megfogadtam, hogy busszal soha többé, sehova.

2018. febr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!