Kezdőoldal » Utazás » Európa » A Ferihegyi repülőtéren az...

A Ferihegyi repülőtéren az érkezési útlevél ellenőrzésnél is van automata ellenőrző kapu?

Figyelt kérdés
Indulási oldalon van az a kapu az új biometrikus útlevélhez, hogy ne kelljen sorba állni a határőr tiszthez. Máshol van ilyen az érkezési oldalon is. Kérdés Budapesten is van-e ilyen és ha van, akkor merre kell keresni?

2018. febr. 12. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Ma voltam ott, de nem rémlik. Bár, nem is hiszem, hogy szükség lenne rá (a másikat sem láttam még sosem, hogy használná bárki is, mert egyszerűen sosincs sor, pedig havonta jó pár alkalommal megfordulok ezen a reptéren).
2018. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van, de csütörtökön nem működött a kilépő oldalon egyik sem.
2018. febr. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érkezésen nem találkoztam még vele, de az induláson lévőt az elmúlt 1 évben nem láttam működni (mindig ki van húzva elé egy kordon és kirakva egy tábla, hogy használjuk a határőrfülkéket)
2018. febr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az érkezési oldalon nincs sajnos, csak az indulásin, de ahogy írták most az sem működik.
2018. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért érkezési oldalon tud tömeg lenni, legutóbb az épületen kívül állt a sor vége, több mint fél órát sorakoztam. Ekkor merült fel bennem ez a kérdés. Remélem a B terminál bővítésével csökkenteni tudják a zsúfoltságot.
2018. febr. 13. 04:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!