Kezdőoldal » Utazás » Európa » Február közepén-végén elegendő...

Február közepén-végén elegendő Barcelonában a dzseki vagy szükség van még télikabátra?

Figyelt kérdés
Éghajlati táblázatokat böngésztem már, köszönöm. Személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi.
2018. febr. 13. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon évfüggő, utazás előtt közvetlenül nézz időjárásjelentést!

www.wetteronline.de/wetter/barcelona

2018. febr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
én most voltam január végén, vittem magammal télikabátot, de összesen egyszer volt rajtam, amikor éjszaka buliztunk. legtöbbször egy tavaszi vékony dzseki volt rajtam, de kb folyamatosan cserélgettem, volt, hogy alávettem egy kardigánt, és volt, hogy mindkettőt levettem, és ujjatlanban voltam, szóval teljesen változó. cipőből vékonyat vittem, és végig leggings volt rajtam.
2018. febr. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ebben mi nem volt 100%ig hasznos válasz? Leírtam, hogy én hogy öltöztem fel Barcelonában, ennél nem tudom hogy mi személyesebb tapasztalat. :D Csak érdekelne tényleg
2018. febr. 15. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
2-es, 3-as: lehet, hogy valakinek nem tetszett, hogy kisbetűvel kezdted a mondataidat. Nem tudom, csak tippelek, én nem pontoztalak se le, se fel.
2018. febr. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dzsekit, vastagabb kardigánt vinnék.

Lehet, hogy kifogtok melegebb időszakot, de én voltam már úgy áprilisban!, ráadásul délebbre, Alicantéban, hogy olyan erős szél fújt (ami tengerparton nem ritka), hogy majd szétfagytunk. És most is látom a spanyol csoportokban, hogy amíg délebbre +25 fok van, addig a Barcelona mellettiek meg irigykednek, mert náluk vagy 10 fokkal kevesebb van.

2018. febr. 18. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!