Kezdőoldal » Utazás » Európa » Vajon vonattal vagy repülővel...

Vajon vonattal vagy repülővel olcsóbb az utazás Londonba?

Figyelt kérdés
És egyáltalán hol lehet vonatjegyet nézni ilyen távolságra, mert én még konkrétan nem találtam. Tulajdonképpen sokat tűrök vagy tűrnék ha a vonatjegy kedvezőbb lenne, viszont ha a repjegy jobban jönne ki az is jó lenne, és nem a Londontól messzire találhatóra mennék, szóval szerintem ez is növeli a költséget.

2018. febr. 13. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Repülővel olcsóbb, egyébként is mazochizmus ilyen távra vonattal vagy busszal utazni.
2018. febr. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
A vonat a legdrágább közlekedési eszköz. Ha olcsóság a cél akkor repülő vagy busz.
2018. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Még nagyon új lehetsz az utazás világában...

Egy kellő időben lefoglalt repülőjegy árából még Münchenig sem jutnál el vonattal. Londonba pedig Münchenen át vezet az út, többszöri átszállással...

2018. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilván sehol nincs ilyen távolságra, mert nincs az a hülye, aki vonattal megy 2000km-t, miközben az repülővel másfél óra és megvan egy huszasból oda-vissza.
2018. febr. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%

mi az, hogy nem a Londontól messzire található repülőtérre mennél?

csak szólok, hogy minden repülőtér a várostól messzebb esik, nem a központba építik egyiket sem..

vonat hülyeség, ráadásul Angliában marha drága a vonat.

2018. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Vonaton ha hónapokkal előre foglalsz jegyet, akkor 30 euróból eljutsz Berlinbe vagy Münchenbe, ahonnan átszelheted az országot, hogy Kölnből átjuss Brüsszelbe, ahonnan megy vonat Londonba. Csak hogy még Kölnből is olcsóbb a repülőjegy, mint a vonat. Repülőn ha hónapokkal előre foglalsz, akkor 30 euróból eljutsz Londonig. Egyébként az Eurolines-nak van közvetlen buszjárata Budapest és London között, de az is drágább, mint a repülő.

(Repülőjegy árakat itt nézzél: skyscanner.hu)

2018. febr. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mindenkeppen repülö. Meg akkor is, ha esetleg pont olyat fogsz ki, hogy többe kerül, erdemes belegondolni, hogy mennyi idöt es hercehurcat sporolsz meg vele.


Heathrow a legkenyelmesebb (de altalaban legdragabb), de Gatwickröl is kenyelmesen be lehet jutni.


Persze, attol függ, hova mesz, de Luton es Stansted nem ajanlott.

2018. febr. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyedülállóknak vagy egy párnak a repülő a legolcsóbb.
2018. febr. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A repülő olcsóbb, én először ugyan busszal mentem, de azért, mert három nagy bőröndöm volt, repülőn meg csak kettő lehet.
2018. febr. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ZoltanAnglia ***** válasza:
Viszont ha ennyire szoritva vagy Angolan akkor szerintem veszelyes/hulyeseg bele is kezdeni az utnak.
2018. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!