Kezdőoldal » Utazás » Európa » Utazott már valaki Pestről...

Utazott már valaki Pestről Salzburgba (és vissza) vonattal?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerül a jegy, oda-vissza? Mennyivel másabb így utazni, mint belföldön?
2018. febr. 16. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Az árakat itt találod: [link]

A kedvezményes áru kirándulójegyek csak korlátozott számban kaphatóak, érdemes hamar foglalni. Egyébként a máv menetrend keresőjében ( [link] ) kiírja, hogy egy adott napra van e még kedvezményes jegy.

Az utazás annyiban más, hogy szebben néz ki a vonat, az osztrák részen gyorsabban megy és a határ átlépése után jön egy másik kaller, akinek szintén meg kell mutatni a jegyet.

2018. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Pont ez a kaller dolog is érdekelt volna, mert a némettudásomra van még mit gyúrni.
2018. febr. 16. 18:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Beszélnek angolul :)


Amúgy csak elkéri a jegyedet, lyukasztja aztán ennyi. Ha kérdez, akkor ismételtesd el vele angolul.


Én Svájcban élek, 99% nEM értem, amit svájciul beszélnek nekem, szóval a kérdőn nézés és Hochdeutsch,bitte! a mindennapjaimmá vált :D

2018. febr. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ausztriától van wifi, de néha már otthon is bekapcsolják - nem mindig.


A vonat lényegesen kevésbé zötyög, miután átértél, most már vszeg rendkívüli hóhelyzet sem lesz - múltkor pl Innsbrucknál elvitte a lavina a síneket, így késtek egy csomót 5-6 órát a vonatok, meg Zugausfalle volt napokig, stb.

A vonat tiszta, szép, a mosdó is kulturált - mondjuk én Railjettel utaztam mindig Zürichbe és vissza.

2018. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!