Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen helyeket illetve mit...

Milyen helyeket illetve mit tudnátok ajánlani Horvátországban?

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy a nyáron egyedül megyek ki autóval és mivel elég nagy, abban alszok. Ezt főleg azért találtam ki, mert nincs elég pénzem normális szállásra, meg egy standard utazásra és még kalandos is. Csinált már valaki hasonlót? Hol lehet fürdeni a tengerben? Hiszen nem mehetek be lezárt strandokra.. Mit lehet megnézni, ami nem kerül pénzbe, vagy legalább nagyon kevésbe?
2018. febr. 16. 19:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Rovinj :D
2018. febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Horvátországban jellemzően szabadstrandok vannak, nemigen találkoztam még lezárt partszakasszal. Max. alkalmatlan fürdésre, mert mondjuk meredek sziklás.
2018. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 D. Brasco ***** válasza:
A horvatoknal a kocsiban alvas is vadkempingnek szamit amiert kemenyen büntetnek!
2018. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Úgy van,kocsiban aludni szigorúan Tilos !

Még benzinkuton,parkolóban sem szabad,több száz ezer Ft-nyi kunára büntethetnek meg.

Vigyél sátrat és pár napra fizess inkább egy campinget.A campingekhez tartoznak általában a legjobb strandok.

2018. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tippeket!! A kempingek mennyire biztonságosak? Esetleg van tapasztalat valami kellemes kempingről? Hol érdemes foglalni és milyen árban van körülbelül? A sátoron kívül mire van még szükség?
2018. febr. 17. 20:39
 6/17 anonim ***** válasza:
69%

Egy nyaralást,főleg külföldre jól meg kell szervezni.Én Horvátországot már négyszer bejártam autóval.Legolcsóbb,ha minél közelebbre mész,mondjuk Krk sziget.Számolni kell még az üzemanyag mellett az autópálya díjakra.A neten ennek utána tudsz nézni ,pontosan megmondja,hogy adott helyre mennyi az autópálya díj.Aztán keresel,szintén a neten egy campinget,én soha sem voltam campingben.Mindig apartmant foglaltam a család részére.Az olyan 75 ezer Ft-140ezerFt között volt,szezontól,helytől függően.

Campingezéshez viszed a sátrat,matracot,takarót és annyi kaját amit úgy gondolsz elég lesz.Kint nagyon drága az élelmiszer,ha olcsón akarot megúszni,otthonról viszel mindent még az ásványvizet is.Telódra letöltöd a Here navigációs alkalmazást,Horvátország térképpel.Egyébként ez off line és már indulhatsz is.A tenger mindenhol ku.va hideg,kivéve egy két homokos,sekély szakaszt,ha ezekre is kiváncsi vagy szívesen megírom,hol találhatóak.

2018. febr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 D. Brasco ***** válasza:
43%
6-os,te se jartal még a horvatoknal......
2018. febr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

08:19


...és vak vezetne világtalant...

2018. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
D.Brasco vagy mi a fas.omnak hívnak.Lehet többet tudok Horvátországról mint te.
2018. febr. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 D. Brasco ***** válasza:
33%
Ja.....látom.......
2018. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!