Kezdőoldal » Utazás » Európa » Portugáliában (Porto-Lisszabon...

Portugáliában (Porto-Lisszabon vonalon) strandolási lehetőség?

Figyelt kérdés
Júliusban ott töltünk 11 napot, gondolom forróság lesz az óceán vize pedig hideg. Ha nagyon vágynánk úszni, fürdeni egyet tudtok ajánlani valamit?

2018. febr. 19. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Matosinhos, Foz do Douro,Ericiera, Estoril, Cascais
2018. febr. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ericeira, bocsi az előírásért

Leça da Palmeira

2018. febr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a válaszaidat. Itt a vízbe be lehet menni? Nem rettenetesen hideg ? Bocs ha buta kérdés..
2018. febr. 19. 17:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Be lehet persze. De más mint az Adriai vagy akár a Földközi-tenger. Nagyobbak is a hullámok meg összességében hidegebb.De tud azért olyan hőmérséklet lenni(délen Algarve még durvább) de nyáron Portot és Lisszabont sem kell félteni, hogy szinte könyörögsz hogy picit lehűtsd magad az óceánban. Egyébként függ az igényektől, van aki csak feküdni szeret a parton, és van aki éjjel-nappal a hullámok között érzi jól magát. Én nem vagyok egy nagy úszó de sokkal szívesebben vagyok a vízben mint a parton nyilván addig amég jólesik. Nem egy termál, de megszokható nyáron pedig főleg nem lesz gond mert nagy melegek vannak.
2018. febr. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!