Kezdőoldal » Utazás » Európa » Horvátország tényleg ennyire...

Horvátország tényleg ennyire elszállt az árakkal?

Figyelt kérdés

17-13 éve jártunk Horvátországba nyaralni, apprtmanokban lektunk, nem igazán votlunk soha megelégedve, mert sokszor igen lepukkant helyre kerültünk...


Na azóta leginkább karibtérség, kanáriszigetek és még az Indiai Oceán fele is jártunk. Idén viszont úgy gondoltuk na menjünk a nyáron Horvátországba. De mivel közben aprócska gyerekeink lettek, velük csak hotelbe mennénk és félpanzióval.

Teljesen elszörnyülködtem, mert iszonyat árak jöttek szembe velem.

12 napra 4 fönek(2 ovis gyerek) 2800€ alatt csak lepukkant hotelt találtam. 3-4 csillagos nem luxus hoteleket nézegettem, és csak félpanzióval, utazás nélkül...


2 évet voltunk Kanári szigeteken mind a kétszer 3000€-t fizettünk repjeggyel, allincliusival, 4 csillagos szuper hotelbe 2!! hétre...


Megnéztem a horvát hoteleket jobban és azért messze menöleg nem néznek ki olyan szépen mint a kanári szigeteken... Egyszerüen nem tudom elhinni, hogy van aki ezeket lefoglalja, mikor a spanyol szigeteken sokkal szinvonalasabb szolgáltatást kap.

Appartmanokat is néztem, és amik már jobban néznek ki és nem a nagymama kiszortírozott bútorai vannak benne, ott ellátás nélkül a legolcsobb 2000€ lett volna 12 napra...



2018. febr. 22. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, elszálltak.


Mi nyolc napot voltunk ott, 2 főre fizettünk 450 frankot -

négy főre ez már bőven 2000+ lett volna -, bár mi Airbnb-n keresztül toltuk, úgy olcsóbb, de most nézem az apartmanokat 45-50 Euró/éjszaka.


Plusz ugye ehhez költőpénz - bár az elenyésző kb. 3-400 kunából megvoltunk.

2018. febr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D. Brasco ***** válasza:
Elszalltak de nem.ennyire mit te gondolod meg irod!El sem tudom kepzelni mit meg hol neztel 2800euroért.......
2018. febr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nap 10000 -ért már vannak jó apartmanok....

Akkor irány a kanári!

2018. febr. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%

" Horvátországba nyaralni, apprtmanokban lektunk, nem igazán votlunk soha megelégedve, mert sokszor igen lepukkant helyre kerültünk"


Pont olyan helyre mentetek mint amilyent választottatok!!

2018. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon elszálltak az árak mi is azt tapasztaltuk.Nem tudom miért van ez.Az olcsobb apartmanok többsége pedig felháborítóan puritán,rossz állapotban van vagy nagyon rossz helyen.Pár éve mentek fel így az árak,úgy hogy idén mi is inkább Görögországot választottuk.
2018. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is meg tudom erősíteni. A horvát gazdaság nagy kakiban van, alacsonyak a fizetések és magasak az árak, folyton panaszkodnak. A turisták lehúzásából tudják legjobban kárpótolni magukat. Mi tavaly ősszel voltunk ott, egy vacak magánszállásért egy kis faluban olyan árat kértek, hogy ihaj. Egy csinosabb szálláshely meg még drágább lett volna.
2018. márc. 29. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi találtunk egy nagyon jót,közvetlenül a parton egy halászfalu központjában.6 fős ház ,10 napra 1500 euro.Klimás ,WIFI-s,étkezést megoldottuk a mellette lévő vendéglőben.De ha éppen nem a vendéglőben ettünk akkor egy jól felszerelt konyha tartozott a hozzá.
2018. jún. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!