Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mostarba utazunk a következő...

Mostarba utazunk a következő héten és én a Banja Luka -Jajca- Donji Vakuf ( E661) -Gornji Vakuf útvonalat, majd végig a Neretva mellet Mostarig útvonalat választottam, mert állítólag lélegzet elállító. Mennyire nehéz, szerpentines, biztonságos?

Figyelt kérdés

#út #Mostarba
2018. márc. 18. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyönyörű a táj, jó választás volt, nem nehéz de szerpentines, sok a kanyar, nem tudsz gyorsan menni, amúgy teljesen biztonságos. Semmi különösre ne gondolj ami az utat illeti, a táj viszont annál különlegesebb. Én Dubrovnikba mentem azon az úton.
2018. márc. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már ott mentek el, érdemes megállni kicsit.

[link]

2018. márc. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az út gyönyörű, nehéznek nem nehéz, csak szerpentines, mondjuk ilyenkor téli útviszonyok között nem tudom milyen lehet, csak nyáron jártam arra. Amire nem árt vigyázni az ugyanaz, mint egész Boszniában, a kiépített részről az út mellett nem érdemes lemenni, mert bárhol lehet akna.
2018. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2018. márc. 20. 07:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!