Kezdőoldal » Utazás » Európa » Május 20 után milyen görögorsz...

Május 20 után milyen görögország (Lefkada) időjárása?

Figyelt kérdés
Lehet már fürdőzni? Konkrét tapasztal érdekel, oldalakat már nézegettem. :)
2018. márc. 21. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
14%

Hát hogyne lehetne fürdeni.

Élvezik is a halak...

2018. márc. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
17%
Lehet fürödni, de elég hideg lesz a víz! Komolyan!
2018. márc. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Mi is május után megyünk....

...majd augusztusban.

(Igaz, nekünk eszünk is van.)

2018. márc. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5%
Lehet, nem is nézegetni kellene, hanem megérten azokat az általános tapasztalatokat, melyeket az emberiuség matek könvek és időjárási feljegyzések formájában felhalmozott.
2018. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%

A kérdező biztosan egy "magányos típus" aki utálja a tömeget.

Ezért menne még jóval a szezon előtt, mert szeret egyedül lenni a kihalt tengerparton.

2018. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

#5 Ezt nem értem miért volt fontos megjegyezni, de komolyan... :D

Szóval mi is májusban szoktunk menni, mert gyönyörű a görög tavasz, minden zöld és minden csupa virág, de már meleg van. :) És valóban az sem elhanyagolható, hogy a fejem fölött nincs egy idegen talp, valamint nem kell arra vigyáznom, hogy a lábammal valakinek a fejét megrúgjam... Nem vesz el a táj szépségéből a rengeteg színes törülköző, napernyő. Számunkra sokkal élvezhetőbb volt így nyaralni, pihentetőbb, ennyi. Az sem volt elhanyagolható tényező, hogy minden part tiszta volt, nem dobálták még szét a szemetet, úgy mint fő vagy utószezonban. Fürödni is jókat fürödtünk, pedig én fázós vagyok és féltem, hogy hideg lesz, de nagyon jó volt a víz.:) Biztos, hogy mindig májusban fogunk menni. Kérdező, Lefkada nagyon jó választás, hihetetlen hangulatos kis hely, jártam pár görög szigeten pl. Korfun, Karpathoson, Zakintoszon, de olyan kék színű vizet még sehol sem láttam. :)

2018. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen utolso a biztatast! :)

Voltam mar ott 10 nap kulonbseggel (Juni 5 utan) es 30 fok volt, remek vizhomerseklettel. Es igen, keves turistaval, eloszezoni arakkal, kevesebb szemettel.

A nevtelen nethuszarokrol meg csak remelni tudom, hogy nem csak itt erzik magukat fontosnak, hanem globalis celokat nezve is hasonloan hatarozottak es okosak.

2018. márc. 25. 11:23
 8/11 anonim ***** válasza:
6%

Ezek szerint noname évente egyszer utazó kérdező kiírtál egy kérdést egy olyan dologról, amit pár évvel korábban ugyanabban az időszakban láttál már, és konkrét tapasztalatokra voltál kíváncsi?

Ekkora fszfejt!!!

2018. márc. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó!

Jól beszélsz!

Ezek elmennek még a szezon előtt és megbeszélik egymással, hogy ők milyen szépek és okosak, hiszek milyen olcsó és milyen kevesen vannak a parton.

Leszámítva a pingvineket.

(Hiszen a sok "hülye" az majd csak szezonban megy amikor már hőség van és a tengervíz is meleg.)

Azután hazajönnek és panaszkodnak, hogy milyen szar hely Görögország, mert nem lehetett még fürdeni sem, meg az eső is esett.

De ők az "okosok".

A képzeletükben...

2018. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Olyan szomorú látni egy egyszerű kérdésnél vergődő, káromkodó embereket. Nagyon stresszes életetek lehet, ha ennyitől így beindultok. Ha lehet egy javaslatom, menjetek pihenni min. egybefüggő 2 hétre és kapcsoljátok ki a telefonotokat, mert ez az agresszió ezen a szinten nem egészséges. Hála Istennek nekem elég az előszezoni 10 nap is, mert kiegyensúlyozott vagyok az év többi napján is.
2018. márc. 31. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!