Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyári munka Angliában gimnazis...

Nyári munka Angliában gimnazistaként lehetséges ismertség nélkül?

Figyelt kérdés

Szeretnék kimenni dolgozni elsősorban a nyelv miatt, hiszen szeptemberben nyelvvizsgázni megyek.

Nem baj ha nullára jövök ki (hiszen a szállás meg hasonlók nem túl olcsók), viszont minuszban annyira nem szeretnék lenni.

Indulásként (kiutazás stb.) 100-150e lenne a pénzem, ez elég?

Van aki ment már ki? Hogyan, tudna mesélni?

Előre is köszi!


16/l


2018. márc. 25. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

:D


mit gondoltál kinn csinálni? 16 éveseket nem fognak bejelenteni, anélkül meg mit akarsz? Feketén mosogatsz 12 órában a semmiért? Mert hogy nyelvet nem tanulsz úgy, az is biztos.

2018. márc. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ha nem tudsz értelmeset írni miért írsz...?:D

Önkéntesség vagy bármi szóba jöhet, ezért vagyok kíváncsi a tapasztalatokra.

2018. márc. 25. 16:15
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Lehet, hogy az elso valaszolo kicsit nyers volt, de en sem tudom elkepzelni, mit tudnal kezdeni. 16 evesen ha egyaltalan talalnal valamit, akkor az olyan valami lenne, ahol gyakorlatilag nem lenne angol korulotted, igy a nyelvtanulas kiesne. A penz az nem lenne eleg szallasra es kajara, mivel gyerekeknek sokkal kevesebb a minimalber, mint felnotteknek. Onkenteskedes pedig teljesen mas kategoria.
2018. márc. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Kifejtenéd kérlek hogy mit értesz más kategória alatt?

2018. márc. 25. 22:42
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig keresnek ruha boltok, áruházak munkást és szeretik a diákokat mert kevesebb pénzt lehet nekik adni mert kevesebb a minimálbér,ez tapasztalat. Viszont a legnehezebb az a lakhatás. 16 évesen nem adnak lakást főleg úgy hogy csak 2 hónapra kéne kb és ha véletlen adnának is akkor is drága lenne. Én ilyet akkor csinálnék hogy ha lenne kint ismerős.
2018. márc. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mas kategoriat ugy ertettem, hogy mivel nem kapsz erte semmi penzt, ezert nem jo opcio ha egy idegen orszagban legalabb nullara akarsz kijonni.
2018. márc. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!