Kezdőoldal » Utazás » Európa » Június legelejére érdemes...

Június legelejére érdemes horvát tengerparti nyaralást tervezni?

Figyelt kérdés
Az lenne a lényeg, hogy a főszezon előtt legyen, ne legyen annyira nagy tömeg, de az időjárás se lephessen meg.
2018. márc. 25. 20:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát az időjárás az a főszezon közepén is meglephet...ezzel együtt június elején nyilván nagy átlagban jó az idő és csak azért nem főszezon még, mert nem kezdődnek még el az iskolai szünetek.
2018. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem érdemes.

Kifoghatsz jó időt, de jellemzően szeles, esős idő van.

Mi egyszer junius végén voltunk két hetet, és párszor tudtunk csak fürdeni.

A víz is hidegebb.

2018. márc. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 D. Brasco ***** válasza:
Abszolut szerencse kerdese a dolog......ha mazlid van 30fok lesz ha nem szakadó eső
2018. márc. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2, Dehogy... A víz ugyan hidegebb, de a hol hőmérséklet jó. Bőven van átlagosan 24-25 fok [link]
2018. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a saját tapasztalatomat mondtam, nem a wikipédát idézetem.....
2018. márc. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem az még inkább tavasz és a víz is hideg. Viszont július első felében sincs még nagy tömeg és már nyári körülmények vannak. Voltunk párszor, egész jó volt.
2018. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én voltam június végén egy hetet vitorlàssal, az első két nap vihar, tiszta fekete tenger, utàna volt napsütés, de a víz csak az utolsó napra melegedett annyira fel, hogy be lehetett menni megfagyàs nélkül.

Barcelonàban is voltam már amúgy jùnius közepén, ami jóval délebbre van, de ott is hiàba volt 30 fok a napon, a tenger nem volt 20 foknàl melegebb (de inkàbb 18-19).

2018. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Június elejére csak akkor tervezzetek, ha nem szeretnétek a vízbe menni.


Az idő lehet jó - nekem a júliusi párás 39-40 (városban 43) fok már sok(k) volt -, szóval mszkálni ideális.


Az időjárás meg kiszámíthatatlan. Mi is kimentünk délután 39 fokban a tengerhez, letettük a cuccot, fél óra múlva már tök felhős volt az ég, és mire visszaértünk a szállásra ránk szakadt az ég.

2018. márc. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi tavaly június elején voltunk, Brac szigeten.

Iszonyat meleg volt de a víz sajnos hideg volt!

2018. márc. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menj augusztus végén, úgy hogy ebből pár nap akár essen át szeptember elejére. Olcsó a szállás, nincs tömeg és még meleg van.
2018. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!