Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba hova érdemes...

Görögországba hova érdemes apartmanba menni, ahol szép a tengerpart?

Figyelt kérdés

Egyszer voltam kint, és meg kell hagyni Olympic beach nem aratott osztatlan sikert. A Balaton is szebb :)

Rettenetesen moszatos volt hosszú kilométereken végig az egész part, a víz aljára meg már kis túlzással, de bokától sem lehetett lelátni.


Ahogy a képeket nézegetem az utazási irodáknál vannak gyönyörű helyek, de az is szép volt a képeken ahová akkor mentünk, élőben meg jött a hideg zuhany :)


Szeretünk sznorkelezni, de ahhoz látni is kéne valamit.


Várom a tanácsokat, aki jártasabb ebben.

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. ápr. 9. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Párga.


De amúgy ne a brossúrák fotóit nézd, hanem tematikus közösségi oldalakon valódi utazók valódi véleményeit. Tripadvisor, VirtualTourist stb

2018. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Még egy pont Pargának.😊 Valóban olyan mint a kèpeken, és az egész környék gyönyörű.
2018. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én tudnám ajánlani a Travel lines utazási irodát. Szerveznek: Zakynthos-ba, Korfu-ra(azon belül Sidari), Paráliára es Olympic beach-re..

A busz szuper. Sőt idén még egyel jobb buszt indítanak, egy 5 évvel fiatalabbit.

Mi tavaly Sidariban voltunk. Életre szóló élmény volt.. Valószínűleg idén is megyünk ugyanezzel az utazási irodával.

2018. máj. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

#3-as vagyok!

Ja és még kiegészíteném, hogy Sidariban rengeteg vízi sportot ki lehet próbálni.

Én például, paradlidingeztem.Nagyon jó volt. A fakultatív programok csodálatosak.

Az emberek barátságosak. Az éttermek is szuperek a kajákkal együtt.

2018. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!