Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjek nyaralni egyedül?

Hova menjek nyaralni egyedül?

Figyelt kérdés

Jövőre leszek 18 éves és egyedül szeretnék nyaralni.Milyen helyet ajánlotok ahol van mit csinálni és elfogadható ár kategória?1 hétre tervezek menni és tengerpart vagy nagyváros érdekelne.

Ötletek?

17l



2018. ápr. 10. 16:29
 1/5 A kérdező kommentje:
(Természetesen külföld)
2018. ápr. 10. 16:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Szlovén tengerpart? Szlovénia egy gyöngyszem, zsebméretben. A tengerparton Piran, Portorož nagyon szép. Trieste nagyon közel van, busszal át lehet menni. A közelben van a Postojna-i cseppkőbarlang, a Lipicai ménes (ahonan a Szilvásváradi is származik). Budapestről Ljubljana-i átszállásal busszal megközelíthető. Közvetlen repülőjárat sajnos nincs jelenleg.
2018. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy mit szeretnél látni. Ha klasszikus nyugat-európai nyaralásra vágysz, ahol van tengerpart, nagyváros, meg minden, akkor repülj Nizzába és járd be a környéket. Nem olcsó, de bolti kajával kihúzható. Kaladvágyóbbaknak lehet menni keletre: Batumi, Odessza, satöbbi.
2018. ápr. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Barcelona!
2018. ápr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Barcelona tőlem is kap egy szavazatot:) 18 évesen ott voltam életemben először egyedül nyaralni és nem bántam meg. Én 10 napot töltöttem ott egyedül és egy percet sem unatkoztam.
2018. máj. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!