Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az élet Csehországban?

Milyen az élet Csehországban?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok véleményét várom, akik már éltek, vagy élnek ott. Milyen a fizetés, az árak, lehetőségek, emberek, kultúra? Mi tetszik, mi nem?

2018. ápr. 13. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Olyan bohém.
2018. ápr. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
56%
utálom a csehek a fizetés kb 1000 euro az átlag. munka van bőven mert sokan kivándorolnak innen is. az emberek viszonylag normálisak de idegen nyelvet nem beszélnek. a települések olyan mint a cigányputriban járnék...
2018. ápr. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Én Prágában éltem két évet. Az emberek velem barátságosak voltak, bár kicsit furcsa volt eleinte, hogy szinte minden nap hívnak sörözni. Ugye mivel Prága, sok a turista és hát a híresebb helyeken biztosan beszélnek angolul és ha pl. a Vencel téren sétálsz és betérsz egy kis üzletbe, biztosan rád akarnak majd valamit beszélni, hogy megvedd. Sok magyarral is lehet találkozni. A taxi drága, a tömegközlekedés kifejezetten jó. Sok bár, diszkó, szórakozóhely nyitva van éjjel. A fizetés a fővárosban magasabb mint a többi városban, de a lakbér is magasabb. Az élelmiszerárak olyanok mint Mo-n. Én imádtam Prágában élni, számomra nagy szerelem. A többi városról sajnos nem tudok véleményt írni.
2018. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én Brnoba jártam rendszeresen vásárokra: tetszik a csehek bohémsége, rendezett volt a város, kifejezetten jó tömegközlekedéssel, olcsó sörrel, finom kajákkal. A cseh vidék nem olyan lepusztult mint a magyar!
2018. aug. 1. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!