Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen Bibione (Olaszország)?

Milyen Bibione (Olaszország)?

Figyelt kérdés

Az első és legfontosabb kérdé mennyire biztonságos, turistáknak? Gondolok itt olyanra mint közbiztonság, boltban való átverés stb... Amit még fontosnak tartok, hogy mennyire dominál Bibiónéban a magyar nyelv? Hallottam, hogy sok magyar turista látogat oda, így kíváncsi vagyok, hogy mekkora az esélye annak, hogy az ottaniak beszélik-e a nyelvünket Pl. éttermekben, boltokban, strandokon stb... Ill. miket érdemes megnézni Bibionéban/milyen a konyhájuk, vannak jó éttermek vagy jobban járok, ha csinálok magamnak egy vajas kenyeret :D


Előre is köszönöm a válaszokat/tapasztalatokat



2018. ápr. 13. 23:09
 1/10 anonim válasza:
68%

Biztonsagos,de ha kocsival mész,figyelj a parkolasra ,hogy mikor es hol ,mert egybol megbuntetnek.

A boltban nem vernek át.

Autoval kozlekedni az olaszok nem tudnak,az indexet nem ismerik...

Magyarul nem beszelnek,sot vélemenyem szerint nem nagyon szeretik a magyarokat.

Az ételekrol annyit ,hogy mindenkinek mas az izlese.

Bibionéban nincs sok latvanyossag ,csak a setalo utca és tengerpart,viszont Bibionétol nem messze Jesolo-ban nagyon jo élménypark van. (vizi szoval ilyen aquaworld tema)

Bar nem tudom ,hogy mikor készulsz ,mert ennek télen nem sok jelentosege van.

2018. ápr. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 D. Brasco ***** válasza:
0%
Hogy milyen bibione?röviden tömören ha a szotarban felkeresed a turistagettó kifejezest bibioneról fogsz fotót találni!
2018. ápr. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bibionéban van egy hatalmas parkoló ott gond nélkül lehet parkolni. Sok a magyar turista, de a boltokban nem beszélik. Kaja elfogadható, mivel tömeghely nem törekednek a legtutibbra de nem kell a vajaskenyér. Látnivaló: klassz homokos part. 2 vagy 3 évd voltunk ott utoljára, akkor még biztonságos volt.
2018. ápr. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Könyörgöm, ne utazzatok külföldre.
2018. ápr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 Köszönöm szépen a kifejtett válasz, májusban megyek, reméljük addigra már jó lesz az idő :)


#2 Mit értesz a turistagettó alatt?


#3 Nem autóval megyek, egy buszos túra keretében fogunk menni és egy Camping helyen fogunk éjszakázni


#4 Miért ne utazzunk külföldre?

2018. ápr. 14. 10:02
 6/10 anonim válasza:
Szivesen.
2018. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%
Bibione szerintem borzalmas hely, de ez személyiségtől függ. Én maximum két napig bírnám, mert mást nem tudsz csinálni, mint feküdni a parton vagy sétálni a egyenkocka üdülőépületek között. Esetleg beülhetsz egy hangulattalan pizzériába. Olyan, mint Siófok, csak Balaton helyett tengerparttal.
2018. ápr. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem, hogy egy KIMONDOTTAN tengerparti nyaralóhelyre minek mentek májusban, vagyis a szezon előtt???!
2018. ápr. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7-es egy idióta.
2018. júl. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 EVA800 válasza:
Rimini jobb?
2023. máj. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!