Kezdőoldal » Utazás » Európa » Europa varosai kozul hol...

Europa varosai kozul hol rossz es hol ko a kozbiztonsag ezek kozul?

Figyelt kérdés
Belgrad,Bukarest,Parizs,Stockholm, Zurich, Varso,Kijev,Moszkva,Napoly,Marseille,Glasgow,Hamburg,Szofia,Tirana,Athen,Tiraszpol

2018. ápr. 14. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nyilván erősen függ attól, milyen típusú bűncselekményektől tartasz.


Bukarestben, Párizsban, Kijevben, Moszkvában, Szófiában, Athénban de különösen Nápolyban sok a zseblopás.


Belgrádban, Kijevben, Moszkvában, Nápolyban, Szófiában, Tiranában csak zárt parkolóban hagynám a kocsimat az autólopások, -feltörések miatt.


Erőszakos bűncselekményektől különösebben egyik helyen sem kell tartania egy arra vetődő turistának.

2018. ápr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nem jártam mindegyik felsoroltban még, de ahol jártam: Párizs bizonyos részeit jobb elkerülni, de összességében nem kell tartani. Illetve a turistalátványosságoknál figyelni kell a lehúzós alakoktól, akik sokszor csak figyelemelterelők amíg a társa kipakolja a zsebeidet. Szóval értékekre vigyázzni, de ez azért alap bárhol a világon.


Stockholmnak is vannak gázos részei állítólag, de nem hinném, hogy egyszeri látogató odakeveredne. Más mint Párizs, ahol hatalmas a belváros és simán le lehet szállni véletlenségből is a metróról egy nem túl bizalomgerjesztő helyen.


Varsó egyáltalán nem tűnt veszélyesnek, de maga a város csúnya mint az égedelem, úgyhogy szerintem nem is érdemes odamenni.


Glasgow keleti fele nagy ívben kerülős, amúgy remek város, hihetetlen barátságos népséggel.


Hamburg az egyik kedvenc városom, modern és rendezett. Kivéve a hírhedt bulinegyedet, a St. Paulit, de az sem kifejezetten veszélyes.

2018. ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!