Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországban (Róma, Firenze,...

Olaszországban (Róma, Firenze, Velence) az AirBNB -től van olcsóbb szállási alternatíva?

Figyelt kérdés
Egy szó, mint száz: szeretnénk egy jót nyaralni a lehető legkevesebb pénzből. :) Érdeklődnénk, hogy az AirBNB -től van-e olcsóbb szállási lehetőség (pl. apartman)?
2018. ápr. 19. 14:53
 1/9 D. Brasco ***** válasza:
68%
Az airbnb-től már csak a couchsurfing ami olcsobb....az konkretan ingyen van!
2018. ápr. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
van.
2018. ápr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Olcsóbb mindenképpen van, kérdés, hogy mennyire vagytok képesek lejjebb engedni az igényekből. Ha elvagytok egy hostelben 6-8 másik emberrel egy szobában, közös fürdőszobával, akkor azért az airbnb-lakások árának töredékéből kijöttök. Ha meg felnőttek vagytok (magam is kinőttem már a fürdőszobán való közösködésből), érdemes közvetlenül olasz apartmanközvetítéssel foglalkozó oldalakat is nézni, egész jókat ki lehet fogni. Meg kérdés, hogy mivel utaztok. Ha például autóval, és nem vagytok közlekedési csomópontokhoz illetve városokhoz kötve, környező kisebb településeken mindig sokkal kedvezőbb árak vannak.
2018. ápr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%

"a lehető legkevesebb pénzből"


Nekem értelmezhetetlen ez a kérdés.

Kíváncsi lennék, hogy egyáltalán kikalkuláltátok-e már, hogy mennyi lesz csak maga az útiköltsége egy ilyen kb. 3.000 km-es útnak??!

2018. ápr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
*vagyis nem a szállás lesz itt a legdrágább.
2018. ápr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolónak köszönöm a segítségét - bár az sem volt hasznos, mégis ment rá a zöld kéz. :) A többi pedig egy pirosat kapott. Ne válaszoljatok legközelebb olyan kérdésre, amelyre nem tudjátok a választ. :)
2018. ápr. 20. 10:53
 7/9 D. Brasco ***** válasza:
84%
Édes istenem.......hat ehhez a kérdéshez tényleg kár volt hozzászólni........már csak arra lennek ezek után kivancsi,hogy számodra milyen a hasznos válasz........
2018. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"A többi pedig egy pirosat kapott"


A kérdező még valószínűleg dedóba jár, mert ott szokás élvezkedni pontozáskor.

Amúgy erre a hülye kérdésre hogyan lehetne válaszolni, amikor "a lehető legkevesebb pénzből" szeretne nyaralni, de már magára az útdíjra, üzemanyagra és parkolásokra elmegy min. 150.000 Ft?!

(Bár szerintem még jogosítványa sincsen, mert kiskorú...)

2018. ápr. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A spórol már ott nem fog működni, hogy Róma, Firenze, Velence a legturistásabb városai az országban, ebből adódóan marha drágák.


Rómától délre érdemes menni várostnézni Olaszországban. Sokkal olcsóbb és ha beszélsz valamennyire olaszul, akkor megnyílnak előtted a belföldi turizmusban felkapott helyek is. Teljesen más Olaszország nyílik meg akkor előtted. Én Airbnb-vel voltam Calabrián belül Pizzóban nyaralni és nagyon bevált.

2021. okt. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!