Kezdőoldal » Utazás » Európa » Portugáliába ilyen feltételekk...

Portugáliába ilyen feltételekkel, hova menjünk nyaralni?

Figyelt kérdés

26 évesek vagyunk, ahol én edddig nyaraltam:


- Olaszországban voltam San Salvo Marinán: homokos tengerpart, nyüzsgés :)


-Horvátország: Bol és Vir - szép környezet viszont hamar mélyülő tenger, kavicsos part :(


-Mivel nem vagyunk jó úszók jobb lenne a sekélyesebb víz, de szeretnénk mászkálni is, este kimenni nézelődni a városba stb.


-Kizárólag repülőben gondolkodunk.


Kérem olyan írjon akinek van tapasztalata!



2018. ápr. 19. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

A komplex természettudomány óráidat nem telefonyomkodással töltötted, akkor látnod kellett, hogy Portugália minden tengerpartja óceánra néz. Az óceán meg szilaj jószág, tudod, komplex természettudományból, hogy hullámzik meg naaagy, ezért nem melegszik annyira. Ha te tényleg a homokot meg a lessan mélyülőt szereted, miért nem válogatsz a 12 ilyen európai ország strandjai közüll? Egyáltalán miért kell elmenni ezért a világ végére?

Vagy ha oda mégy, miért nem fogadod el az országot olyannak, amilyen?

2018. ápr. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olyan kíváncsi lennék a második válaszoló természetére :D
2018. ápr. 20. 16:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszi
2018. ápr. 20. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam neked elmesélni, hogy Portugáliába nem a homokos tengerparti nyaralások miatt jár az ember. Persze ahogyan látom, szövegértelmezési nehézségeid is vannak. Hála az összevont komplex természttudománynak és az órai telefonnyomkodásnak.
2018. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Amikor nekem földrajz (középiskola) vagy környezetismeret (általános iskola) óráim voltak még nem is volt okostelefon amit lehetett nyomkodni, a hagyományost meg nem nyomkodtam.


Mi ez a komplex összevont természettudomány mánia? Wtf?? Nem is volt ilyen akkor még.


Amúgy elég sokan szerintem pont a homokos strandok miatt tűzik ki portugáliát a nyaralásuk célpontjaként.

2018. ápr. 20. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!