Kezdőoldal » Utazás » Európa » Jogos a szüleim félelme?...

Jogos a szüleim félelme? Angliai utazás, részletek lent.

Figyelt kérdés

Szóval,két évente az iskolám megszervez 6.-os és 7.-es diákoknak egy ilyen angliai utat. Talán két hetes.

A szállások és minden le van fixálva a Challenge diákutaztató közreműködésével.

Odafele transit és Forma 1-es szállásokban lennénk,majd Angliában és Walesben lennénk jó pár helyen. London-t kihagyva.

Meg egy párizsi Disneyland is benne van.

De nem is a pénzzel van a gond. Jó,költőpénzként pár tízezret javasoltak,plusz maga ez az egész olyan 185 rongy.

De nem engednek el anyámék. Rögtön az iskola után lenne,és arra hivatkoznak,hogy a migránsok felrobbanthatnak akárhol akármit,meg hogy pont az ilyen csoportokat és látványosságokat meg híres helyeket veszik célpontjukként.

Hozzátenném,az osztályomból majdnem mindenki megy,még ballagás előtt lenne egy közös élményünk. Az osztálykirándulás szinte semmi,történelmi helyekre megyünk,nem ottalvósak. Tehát összehozna a közösséget.

Akik nem mennek,azok azért nem,mert vagy a családjukban,vagy ők kiszámíthatatlan állapotúak (szívbetegség),vagy már voltak Párizsban mostanában,vagy nem akarnak menni.

Engem meg szimplán nem engednek el. Annyira dühítő,hogy mindenből kivonnak,és a szorító szárnyuk alá préselnek engem... :'(



2018. ápr. 21. 12:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Hát ez hihetetlen.

Mond meg a szüleidnek, hogy kapcsolják ki a Királyi TV-t, ne csak az Origot, a Riposztot meg a Lokált olvassák, kicsit lazuljanak el, és néha tájékozódjanak más hírforrásokból is.

Ezzel a felfogással ne menj ki az utrcára, mert évente x embert elütnek, de otthon se legyél, mert évente x embert háztartási baleset ér, de iskolába se menj, mert itt is bármikor beüthet az iskolai lövöldözési láz stb. és még lehetne sorolni.

Amúgy repülővel mennétek kirándulni? Azok lezuhantatnak! Ezt tudták a szüleid? De a busz se jobb, gondoljanak csak a nemrégiben történt tragédiára, az olaszországi buszbalesetre!


Komolyra fordítva, ha ilyen féltők a szülők, amíg a gyámhatóságuk alatt vagy, sajnos nem sok mindent lehet velük kezdeni.

2018. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1 Jól érzed,mind a kettő narancsot eszik. Fúj,savanyú. :$

Most a párthű apámat nehéz lenne erről tájékoztatni,hogy nem Stockholmba megyünk,hanem vidékre,Welszbe és London környezetét sem érintjük.

Busszal megyünk.

Valami meggyőző érvvel kellene jönnöm,mert apámat a Fidesztől kapával se lehetne elrángatni. Gondolhatod,ebből él,biztos jövedelem. A maga orráig (értsed életéig) ellát,hogy nekünk jó stb.,de aztán itt vége is van.

Olyan kormánypártiak keze alatt dolgozik és haverjuk,akik országos képviselők.

2018. ápr. 21. 14:14
 3/18 A kérdező kommentje:

Csak első,annyi a gáz,hogy ők nem ilyen óvatoskodós típusúak,hanem még nyomot hagyott bennük a rengeteg migránsos reklám. De könyörgöm! Hány welszi parasztgazdálkodóra jut terrorista kisebb városokon? Ja,hogy egy sem? ._.

Annyira bosszantó.

2018. ápr. 21. 14:20
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy profitál a rendszerből, még nem kellene teljesen hülyének lennie.


Leírásod alapján így jártál.

2018. ápr. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#4 Kössz,de ezzel a megállapítással sajnos nem jutottam előrébb.
2018. ápr. 21. 14:35
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid félelme NEM jogos.


De ök ezt sosem fogják fel, ezért nem tudsz semmit tenni.

2018. ápr. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég, én még a kétharmad után sem hiszem el, hogy valóban ekkora sötétség, tájékozatlanság borult erre az országra - erre azt látom, hogy egy fiatalt konkrétan a (szerintem köztudottan) hamis hírekre alapozva egyszerűen nem engedik el a szülei külföldre, így kvázi bezárva őt ebbe a dobozba, hogy ő se lássa a valóságot. Egészen el vagyok képedve.


Szerintem mutasd meg nekik az itt született válaszokat.

2018. ápr. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallottam olyan terrorista támadást ahol turistacsoport lett volna a célpont. Én Angliában élek és egyszer sem mentem félve az utcára, még Londonban sem.

Kérd meg a tanárodat, hogy beszéljen a szüleiddel. Talán egy felnőttre jobban hallgatnak.

2018. ápr. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha Párizs annyira veszélyes hely lenne (9 évet éltem ott, most is Franciaorszàgban èlek) akkor Ráhelka mièrt jàrkàl oda rendszeresen? Őt nem fogjàk felrobbantani a migráncsok???

Teljesen meghülyült a nép...

2018. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#7 Persze,akkor meg szobafogságra ítélnének a túlzott őszinteségemért!

Hogy hogyan beszélhetek így róluk blablabla. De amúgy sem hallgatnának rá.

#8 Köszönöm,valahogyan megpróbálom a tanárt megkérni,hogy segítsen ezügyben. De lehet,hogy elutasítja ezt,mondván,hogy ebbe ő nem szólhat bele stb.

Félek,hogy semmi nem győzi meg őket. Meg mondták is,hogy ezer helyre eljutottam már (értsed Görögország zuhanyfüggöny nélküli penészes apartman és Bulgária,környező országok közül pár és hosszú hétvégés üdülések a Dunántúlon),és hogy ez aránytalanul drága,habár nem ez a fő indokuk,hanem ez a hülye migránsos duma.

2018. ápr. 21. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!