Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha 3 hetet-1 hónapot Londonban...

Ha 3 hetet-1 hónapot Londonban tölthetnétek keressétek munkát, vagy csak kiélveznétek az ottlétet?

Figyelt kérdés
Egy rokonom kihívott nyárra Londonba. Főleg azért mennék hogy relaxáljak, jót tenne egy kis környezetváltozás. Azon agyaltam, hogy kezdjek-e el valami nyári munkát keresni odakint vagy inkább csak szórakozzak, feltöltődjek. Van spórolt pénzem, amiből el tudnék lenni odakint 1 hónapig munka nélkül is. Viszont lesz amikor a rokonom dolgozik, olyankor egyedül lennék, viszont számtalan ötletem van, biztos nem unatkoznék (sport, városnézés,kirándulás, munkakereses itthonra, mert nemrég mondtam fel). De az is bennem van, hogy lehet meg kéne próbálni valami munkát odakint, bár kicsit félnék tőle, mert sokszor visszahuzodo vagyok ilyen új környezetben. Ti mit tennétek? Munka vagy inkább nyaralás?
2018. máj. 8. 11:00
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
76%
Te figyelj már,azt szerinted mégis ki fog téged egy hónapig se alkalmazni?!Teljesen felesleges is ezen agyalnod.....meg most azt mi döntsük el helyetted hogy a szabadidődben te nyaralni szeretnél vagy ott is gürizni......elég elvarázsolt egy figura lehetsz....
2018. máj. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
3 hétre minek? Mire elintézel mindent a munkához már jöhetsz is haza. Pár hétre szerintem felesleges belekezdened, főleg ha nem is létszükséglet, inkább utazd körbe a környéket, amennyire csak tudod. Ajánlanám Bristolt, ha Angliát is akarod látni és nem csak Londont, de ott van elérhető távban Porstmouth, Brighton, Oxford és még sorolhatnám..
2018. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ második. Igen, pont ez lett volna a nyaralós tervem, megnézni néhány közelebbi várost is. Köszi az ajánlásokat! :)
2018. máj. 8. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
64%
Én biztos keresnék munkát és ha találnék, akkor maradnék tovább.
2018. máj. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!