Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romániába kell-e autódíjat...

Romániába kell-e autódíjat fizetni az utakon? Arad környékére szeretnék utazni, és nem tudom hogy arra Romániában fizetni kell-e az általános úthasználatért.

Figyelt kérdés

Szóval nem autópálya díjra gondolom, hanem egy olyan díjra ami az általános utakra érvényes és lejárata van.

(Azért írtam ilyen részletesen, mert nagyon sürgős és szeretnék választ kapni, előre is köszönöm)


2008. okt. 30. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Út hazsnálati díj van amit a határon kell kifizetni, ha elfelejted és a rendőr igazoltat megbüntethet.
2008. okt. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia.

En marosvasarhelyen elek es gyakran jarom az utakat de nekem nincsen kifizetve az utadom, es annyit mondhatok, hogy a rendor nem buntethet csak ha vele van az utugytol valaki ami eleg ritka dolog, mert en meg nem lattam ilyent. Eleg keves az esely szerintem, hogy megallitsanak az utdijat kerjenek.

2008. nov. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!