Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába költözés?

Angliába költözés?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és iskola után szeretnék Angliába költözni. A legfőbb kérdésem az lenne hogy most Anglia kilép az EU-ból, lehetséges lesz-e és ha igen milyen papírokat kell intézni hozzá? Olvastam már cikkeket, de ilyenről még nem olvastam és nemtudom hogy melyik forrás a hivatalos és melyik nem. Akik kint élnek Angliában tőlük szívesen elfogadnék 1-2 tapasztalatot, tanácsot hisz még van időm mire oda jutok, például Anglia melyik részére érdemes menni stb. Olvastam hogy Birmingham kezdésnek jó lehet munkalehetőség szempontjából is. Angoltudásom jó és folyamatosan fejlesztem, szóval azzal nem lesz gond.

2018. máj. 16. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Anglia MAJD kilép az EU-ból egyszer...


A "jó" angoltudásoddal meg a popódat kitörölheted, mert a tájszólásból kb. semmit nem fogsz érteni eleinte :D


Londont kerüld el messzire, Birmingham pl jó, de ismerős pl. Manchesterben, meg Brightonban is dolgozott.

2018. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Írország inkább! Minden jobb
2018. máj. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 D. Brasco ***** válasza:
9%
Angliabol mar inkabb elfele mennek az emberek annyira trágya!szerintem is próbalkozz inkabb az íreknél!
2018. máj. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A brexithez: 2019. március 29-ig szabad a pálya, addig nem változnak a szabályok semmiképp. Ez még majdnem egy év. Viszont lesz egy átmeneti időszak 2020. december 31-ig, ami alatt szintén szabadon lehet kiköltözni, csak regisztrálni kell. Ez a jelenlegi helyzet, ami változhat a végső megegyezés hatására, de elég valószínű, hogy így marad.
2018. máj. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én egyértelműen Írországpárti vagyok, imádok itt élni, csak Dublint kerüld el messziről, horror most a lakáspiac, még Londonnál is drágább jelenleg. Galway sokkal élhetőbb, de még Cork is. Ha viszont Anglia, akkor Manchestert vagy Bristolt is bedobnám opciónak.
2018. máj. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!