Kezdőoldal » Utazás » Európa » London, Párizs vagy Moszkva?...

London, Párizs vagy Moszkva? Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Ha csak ez a 3 lehetőség lenne, egy hétre lehetne menni, 2 személy, 3 csillagos szállás, repülőúttal. Ti melyiket választanátok, és legfőképpen miért? Hol van a legtöbb érdekesség, látnivaló, és hol van nagyon sok jó kocsi (ez is fontos!)? Elméleti kérdés (egyelőre).

2018. máj. 21. 16:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
17%

Moszkvaba semmikeppen nem mennek

nincs ott annyi latvanyossag, nem beszelnek angolul nehez a kommunikacio, gondolom a szallas minosege is rosszabb es messzebb is van


Parizsba azert nem mennek , mert nagyon koszos


London ezek kozul

ott rengeteg latvanyossag van, rengeteg a jo kocsi, erdekesseg, kommunikacioval se lesz gondod es turista orientalt maximalisan

de a legdragabb is

2018. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Moszkva, hiszen ott még nem jártam, csak Szentpéterváron, ami viszont hatalmas élmény volt és rengeteg minden van Moszkvában is, ami érdekelne. Londonba akkor se mennék vissza, ha fizetnének, szerintem a bolygó segglyuka. Szerintem pont olyan megosztó hely, amit vagy nagyon szeret vagy egyszerűen gyűlöl az ember és én az utóbbi táborba tartozom. Párizsban nekem egyszer 10 nap bőven elég volt, annyira nem tetszett, hogy vissza is menjek.
2018. máj. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Moszkva, mert oda azért nehezebb eljutni, mint a másik két városba és biztosan sok látnivaló van.
2018. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

Moszkvába még ingyen sem mennék. Nagyon mély kultúrális okai vannak, hogy a civilizált világ központja London és Párizs.

Ha belegondolsz, hogy csak elmebeteg diktátorok vonzódnak a kelet iránt, és minden nagy gondolkodó nyugatra indult, egyetlen pillanatig nem habozol te sem a választással.

2018. máj. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Párizsba és Moszkvába sosem vágytam. Londonba évente legalább 2x megyek, imádom a várost (pont tegnap jöttem haza, nagyon jó időnk volt) Még mindig van mit megnéznem.
2018. máj. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Azért mondom Párizst, mert Londonban rengeteget voltam már, ott meg még valamiért soha. Bár London nagy kedvencem, úgyhogy lehet, hogy egy valós helyzetben mégis inkább odamennék sokadszorra. Moszkva egyáltalán nem izgat.
2018. máj. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én Moszkvát ajánlom, pontosan azért, mert egy egészen más kultúrába csöppensz, mint amit itt nyugaton megszoktunk és ez rendkívül izgalmassá és érdekessé teszi a várost.
2018. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csakis Moszkva, a masik ketto szemettelep, akkor sem mennek ha fizetnenek, kulonosen Parizsba nem.
2018. máj. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyikért sem vagyok oda. Párizs veszélyesebb, Moszkvába nincs annyi látnivaló. Londonban legalább tudsz rendesen angolul kommunikálni.
2018. máj. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%
Moszkva,ott nincs migráns ha más okból nem is nekem ez is elég.
2018. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!