Kezdőoldal » Utazás » Európa » Salzburgból melyik városokba/f...

Salzburgból melyik városokba/falvakba érdemes kiruccanni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 25. 15:27
 1/10 anonim ***** válasza:

A környéken van pár lélegzetelállító hely.

Kaprun, Zell am See, St.Wolfgang, Mondsee. De Hallstatt is csak kicsit több mint 1 óra.

2018. máj. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hallstadt, de lényegében bármelyik kis osztrák település szép :)
2018. máj. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kitzbühel is jó hely, ha szoktad nézni az Alpesi nyomozókat, az a fogadó is ott van a közleben.
2018. máj. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 aHermann ***** válasza:
45%

Szia!

Bár a németeknél már, de közel van Berchtesgaden (Sasfészek, sóbánya).


Werfen: vár+ a világ legnagyobb jégbarlangja


Salzkammerguti-tavak - melletti falvak, városok (Sankt Gilgen, Sankt. Wolfsgang)


Bad Ischl


Ill. amit írtak előttem. Mondjuk ha nyáron mentek én Zell am See-t hanyagolnám szó szerint tele van arabbal. Nem veszélyesek, csak fehér ember az utcán rajtatok kívül nem lesz.

2018. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#4:

Mi az oka az ottani arab áradatnak?

2018. máj. 25. 20:14
 6/10 D. Brasco ***** válasza:
90%
Az hogy a 4-es kicsit sok kábszit nyomott....arabok zell am see-nel!Na ne nevettes.....tavaly voltam ott nyaron több mint egy hetet,talán egy holland párt láttam akik négerek voltak de ennyi.....az arabok amugy is mit keresnének ott?!?
2018. máj. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 aHermann ***** válasza:

2 éve voltunk július végén a Gastein-völgyben. Onnan kirándultunk oda. A szállásadònk mesélte a beszámolók után, hogy július végén kb 4 hétre odatelepülnek, ők nem is mennek akkor. Nézd mi így láttuk Zell a See-t, meglepő volt.

Szerintem vannak szebb 1 napos kiràndulóhelyek.

Akár a fent említettek, vagy szurkolok. Nagyon sok lehetőség van. Esetleg nézd meg, hogy a Salzburg kártya hova ad kedvezményt, és válassz azok közül, mert a kàrtyàt megéri kiváltani, v esetleg kombinàlni a tartomànyival.

Amúgy egy picit messzebb van, de a Grossglockner hàgó is gyönyörű.

2018. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 aHermann ***** válasza:

szurkolok helyett szurdokot akart lenni.


A legtöbb már itt Európában élő volt, német, svájci osztrák prémium kocsikkal családostul. Egy öreg arab rendszàmú kocsit láttunk.

2018. máj. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
6# mi 2x voltunk nyáron Zell am See-ben és bizony fullon van arabokkal. A legdurvább élmény az volt mikor a Kitzsteinhornon 3000m-en, a felvonó körül túráztunk és szembe jött egy arab pár, az asszony lefüggönyözve és babakocsit (!) tolt a kövek-sziklák közt! Nem Vicc!
2018. máj. 26. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Zell am See nincs tele arabbal? Akkor az osztrák TV miért készít róla riportot?


[link]

[link]

2018. máj. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!