Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapestről Bécsbe olcsó (és...

Budapestről Bécsbe olcsó (és gyors) vonat/busz járatokat tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Augusztusban jön egy Francia barátom Magyarországra és mindenképpen el szeretne menni vidámparkba. Mondtam neki, hogy sajnos Budapesten megszűnt, és Magyarországon nem igen tudom, hogy lenne másik (ha esetleg van, azt megköszönném, ha elmondanátok). Így az első dolog ami eszembe jutott, az Bécsben a Práter. Annak utána jártam, hogy a belépés ingyenes, és a különböző dolgokért kell fizetni külön-külön, amikre fel akarunk szálni. Azonban az utazás részével mindig gondban vagyok. Egy nap alatt szeretnénk megjárni ezt az egészet (csak a vidámparkot) és ha esetleg valaki tudna valami olcsó lehetőséget arra, hogy oda-vissza megjárjuk ezt az utat ketten, annak nagyon örülnék!


A válaszokat előre is köszönöm! :)


19/L



2018. máj. 25. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
flixbus
2018. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapból én is a flixbust ajánlam.


De lehet ennek jobban örülsz. :D

[link]

2018. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Flixbus:

[link]


Regiojet:

[link]


MÁV-START:

[link]

2018. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Flixbus alapból jó ötlet, és Mávval is megoldható.

Ha mobil (is) szeretnél lenni emellett, szerintem szervezhetnél egy telekocsit.

Biztosan lenne hozzá partneretek :) !

2018. máj. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!