Kezdőoldal » Utazás » Európa » Debrecenből Horvátba?

Debrecenből Horvátba?

Figyelt kérdés

A kérdés pedig az, hogy Db-ből, ha nekiindulunk KRK-szigetének, milyen látnivalók esnek útba (nem túl nagy kitérővel maximum)?

Egyaránt jöhet magyar illetve horvát is(bár a szomszéd állambeli látványosságokat jobban preferálnánk)



2018. máj. 29. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen látnivaló?? Max az autópályán a pihenők.

A fáradtságtól nem fogsz látni.

Ha a nyári dugóban mentek, örömtáncot járhattok ha 10-12 óra alatt leértek.

2018. máj. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ha 20 óra alatt érunk oda akkor 20 óra. A kérdés nem az volt mennyire leszünk fáradtak mikorra odaérünk, de lehet félreérthető voltam. Több soför van.

Továbbra is örömmel fogadom a tippeket! :)

2018. máj. 30. 09:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem bántásból írtam csak azt gondoltam, hogy éppen eléggé elfáraszt mindenkit egy ekkora távolság.

(Amúgy kb. havonta megyek.)

Ha kalandot kerestek, akkor csábító lehet pl. Bosznián át menni. Fantasztikus táj, lényegesen olcsóbb a kevés autópálya, és igen olcsó üzemanyag is.

Gyönyörű a jajcei vízesés.

[link]

Ha a horvát -drágább- autópályát választjátok, akkor útba esik a Plitvice a vízeséseivel vagy pl. a Tesla múzeum, és rengeteg az alagút is.

2018. máj. 31. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!