Kezdőoldal » Utazás » Európa » A szlovéniai Piran Formače...

A szlovéniai Piran Formače parkolójában (a szabadtéri, nem a garázs) hol lehet fizetni?

Figyelt kérdés
Olvasom, hogy 7 euró a napi tarifa, de fizetési lehetőséget nem találok utcanézetben.
2018. jún. 2. 12:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

Vannak kapuk sorompóval gondolom befelé kapsz egy jegyet, és kifelé fizetsz.

Sokat jártam Piranban, mondjuk én nem ott parkoltam, csak láttam a parkolót.

2018. jún. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kaput én is látok, de csak az óváros felőli végén. Azon belül már alig látni autót (elmentem egészen végig a parton, s talán két autót számoltam).

Portorožból mennék Piranba. Másfél kilométer nem távolság, de a 90. évében járó apámnak már sok.

Szóval Portorož irányából semmit nem látok. Rengeteg kocsit igen, de a sorompó után már nem.

2018. jún. 3. 07:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Ahol nem látsz autót ott már nem lehet parkolni, ingyenes buszokkal visznek Piran főterére.

Akkor buszozzatok el Portoroztól a parkolóig, utána az ingyenes busszal a főtérig.

2018. jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is tudom, de a parkolásért nem találom a fizetőhelyet. Sem Parkomatot, sem kasszát. Végigmentem Portorožtól többször is, de semmit nem látok.
2018. jún. 3. 07:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Itt van cassa feliratú bódé.

[link]

2018. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Én erre a parkolóra gondolok:

[link]

2018. jún. 3. 09:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Az ugyanaz a parkoló, amit linkeltem ott van a bejárat és a kijárat is, ott lehet fizetni
2018. jún. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És akkor én hogyan tudtam végig menni rajta kapu nélkül?
2018. jún. 3. 10:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Föntröl a hegyről jön le az út, onnan tudsz a parkolóba be, és kimenni.

A virtuálisan azt hiszed hogy végigmentél rajta, ez egy gépkocsival nem ilyen egyszerű......

2018. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Itt el lehet kanyarodni:

[link]


A táblák, burkolati felírat szerint a kapun át a látogatók mehetnek át, s ott már csak parkoló sincs, csak néhány hely elvétve.


Nem a fizetést akarom elkerülni, hanem a keresgélést.

2018. jún. 3. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!