Kezdőoldal » Utazás » Európa » Kinek, milyen tapasztalata...

Kinek, milyen tapasztalata van Murter szigeti nyaralásról? Murter-Kornati nagy kikötő és Slanica strand között találtam jó szállást. Mire számítsunk?

Figyelt kérdés

Szeptember első hetében megyünk. Mindenre kíváncsi vagyok.

Kulturális programok, helyek. Látnivalók. Víz minősége, hőmérséklete. Kirándulási lehetőségek. Étkezés. Infrastruktúra. Akármi érdekel.

Tudom, elolvastam a hivatalos utazós oldalak leírásait, de most személyesebb tapasztalatokra vagyok kíváncsi.



2018. jún. 6. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Régebben sokat sétáltunk ott, mert nagyon tetszett a gondozott kikötő.

De ennek már több éve.

2018. jún. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan olyan hely, mint általában a többi hely, én tavaly csak 1 nap voltam ott, szép, hangulatos minden, biciklivel voltam, igaz nagyon meredek a terep, eléggé fárasztó, de annál szebb. Konkrét dolgokat nem tudok mondani, mindent leírnak.
2018. júl. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!