Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba szeretnek...

Görögországba szeretnek utazni, melyik részre menjek, hol foglaljak?

Figyelt kérdés
Most először szeretném én magam intézni a nyaralást, nem pedig utazási irodával. Hol nézzek repjegyet? A lehető legolcsóbban szeretném kihozni, mint ajanlanatok?
2018. jún. 6. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne utazz egyénileg, ha erre képtelen vagy, hogy kigooglezd.

Meg mondjuk ezt a kérdést áprilisban érte volna meg feltenni.

Skyscanner.

2018. jún. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valójában még nem késtél le semmiről, mindig lehet kifogni akciós repjegyeket, szállásokat.

Ha nem szerveztél még magad utat, itt van egy áthidaló megoldás:

[link]

Ők nem utazási iroda, csak tippeket adnak, magad is intézheted a foglalásokat, de segítenek is, ha akarod.

Én a repjegyportált szoktam még nézni, fel is tudsz iratkozni, facebookon is követheted.

Nézhetsz repjegyet skyscanneren, momondón, azair-en, feliratkozhatsz néhány légitársaság hírlevelére is. Általában a saját honlapjukon érdemes foglalni. Szállást airbnb-n, booking.comon, galahotelsen, agodán is nézhetsz, vannak összehasonlító oldalak, mint a tripadvisor vagy a trivago, hotels.com.

2018. jún. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!