Kezdőoldal » Utazás » Európa » Balti államokba utazás?

Balti államokba utazás?

Figyelt kérdés
Valamelyik baltikumi országba szeretnék eljutni, ilyennel kapcsolatban érdekelne minden tapasztalat. Konkrét preferenciám nincsen, bármelyik országot szívesen megnézném. Úgy láttam, a repülők nagy részénél Rigában lenne átszállás, és mivel szeretném minél kevesebből kihozni, az tűnik nekem az elsődleges jelöltnek. De érdekel minden tapasztalat, mit/mit nem érdemes csinálni, mire figyelni, stb.
2018. jún. 9. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
2018. jún. 9. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Busszal a legolcsóbb. Én így mentem Helsinkibe többször is.
2018. jún. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Észtország szerintem a legjobb választás, vagy ha rászánsz egy kis plusz pénzt, Rigából indulva bérautóval körbeautózhatod Észtországot (a határ gyakorlatilag csak dísz). Nagyon szép hely, tele érdekes városokkal, természettel.
2018. jún. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!