Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Utazás » Európa

A kérdés

Szerintetek kivitelezheto, hogy 1 orat Munchen-ben legyek ugy, hogy az atszallasi idom 4 ora?

Szivesen beneznek a belvarosba kb. 1 orara, Budapestrol indul a gepem Munchen-be, ott 4 ora az atszallasi ido, onnan megyek tovabb New York-ba.

jún. 14. 18:30  Privát üzenet  

A válaszok
Szerintem nem. Nem tudsz ennyi idő alatt beutazni a városba, a new yorki géphez elég időben be kell csekkolni, stb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jún. 14. 18:42 Privát üzenet
Pár dolgot meg tudsz nézni, de hogy mindent meg tudj nézni ahoz kell legalább 3-5 nap

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jún. 14. 18:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem szeretnek mindent megnezni, csak ugy setalgatni 1 orat:)

# 3/5Időpont jún. 14. 20:48 Privát üzenet
Nem éri meg. Nekem fél óra volt mirre kiértem a terminálból, leszállás után. Ha pl. 10:00 érkezik meg a gép, min 15 perc mirre kint vagy a gépből, a müncheni reptér pedig nagy, persze függ hová érkezel, de nekem májusban rengeteget kellett gyalogolnom. A városba 45 perc az út. A hosszabb útakra pedig gyakran már indulás előtt egy órával elindul a beszállás. Csak példaként nekem 1:30 perc nem volt elég a reptérről beérni a vasútállomásra (jegyet kell venni, 10 perc várakozás a metróra, aztán az késett, két megálló között, legalább 15 percet vartunk.. Neked meg vissza kell menni a terminálba, illetve átmenni az útlevél ellenőrzésen. Persze ha szerencséd van és minden gyorsan megy, vagy taxizol akkor is egy nagy rohanás az egész. A müncheni reptér a kedvenc repteren simán ellehet tölteni ott 4 órát.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jún. 14. 21:01 Privát üzenet
Szerintem ne kockáztass. Bármi történhet, leáll a tömegközlekedés, baleset van, akármi és nem érsz vissza időben.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jún. 15. 12:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egyetem mellett kivitelezheto a stewardess munka?
Nincs idom normailasn etkezni, valtozatos fottkajakat stb. Ezta sok vitamin ascanyu anygaot tudom potolni valahogy amire szukseg lenne?
Ha lejar a huseg idom az automatikusab megszunik ha nem reagál ok ra?
Műanyag ablakot szeretnék berakatni, de elötte felszeretném készíteni, hogy később lehessen rá redőnyt építeni. Mi az idom neve, amit az ablakra kell pattintani, hogy a redőnyt...
Ha a külső mehszajam nyitott, de a belső nem, akkor kb. mennyi idom lehet hatra szülésig?
New Yorkban szallok at a Kennedy repteren,7ora 40perc atszallassal. Ha nem kesik a gepem, lesz idom bemenni a varosba?

Kérdések az Utazás rovatbólKérdések az Európa rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!