Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek kivitelezheto,...

Szerintetek kivitelezheto, hogy 1 orat Munchen-ben legyek ugy, hogy az atszallasi idom 4 ora?

Figyelt kérdés
Szivesen beneznek a belvarosba kb. 1 orara, Budapestrol indul a gepem Munchen-be, ott 4 ora az atszallasi ido, onnan megyek tovabb New York-ba.
2018. jún. 14. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nem tudsz ennyi idő alatt beutazni a városba, a new yorki géphez elég időben be kell csekkolni, stb.
2018. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pár dolgot meg tudsz nézni, de hogy mindent meg tudj nézni ahoz kell legalább 3-5 nap
2018. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek mindent megnezni, csak ugy setalgatni 1 orat:)
2018. jún. 14. 20:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem éri meg. Nekem fél óra volt mirre kiértem a terminálból, leszállás után. Ha pl. 10:00 érkezik meg a gép, min 15 perc mirre kint vagy a gépből, a müncheni reptér pedig nagy, persze függ hová érkezel, de nekem májusban rengeteget kellett gyalogolnom. A városba 45 perc az út. A hosszabb útakra pedig gyakran már indulás előtt egy órával elindul a beszállás. Csak példaként nekem 1:30 perc nem volt elég a reptérről beérni a vasútállomásra (jegyet kell venni, 10 perc várakozás a metróra, aztán az késett, két megálló között, legalább 15 percet vartunk.. Neked meg vissza kell menni a terminálba, illetve átmenni az útlevél ellenőrzésen. Persze ha szerencséd van és minden gyorsan megy, vagy taxizol akkor is egy nagy rohanás az egész. A müncheni reptér a kedvenc repteren simán ellehet tölteni ott 4 órát.
2018. jún. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kockáztass. Bármi történhet, leáll a tömegközlekedés, baleset van, akármi és nem érsz vissza időben.
2018. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!