Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha nem online veszem meg a...

Ha nem online veszem meg a vonatjegyet Franciaországban, hanem helyszínen, akkor többe kerül?

Figyelt kérdés
Beauvais-ból utaznánk Párizsba, és az érdekel, hogy ha véletlenül késik a gép, stb., akkor az előre megvett jegyet ugye nem lehet visszaváltani, de ha helyben veszem meg az állomáson, akkor ugye ott meg tudom mondani, hogy melyik vonattal akarok menni... Ha van valakinek esetleg valami tapasztalata ezzel kapcsolatban, előre is köszönöm!

2018. jún. 14. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha a TER-rel (helyi vonat) mész, 5 és 14,50 euró között kaphatók a jegyek.

Ez a vonat óránként indul.

Írd be a Google-ba: Beauvais-Paris train, ott megtalálod a részleteket.

Ha valamit nem értsz, lefordítom.

2018. jún. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%

Szerintem ne menj Franciaországba.Párizsban szoktak lenni sztrájkok és akkor nem lehet utazni repülővel meg vonattal.

Macron hibája minden.

2018. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Párizsban óvatosan, már féléve minden második, meg x. napon nem járnak a vonatok, mert sztrájk van!
2018. jún. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A sztrájkról tudok, nem kell aggódni miatta, mert júliusban nem lesz, a repjegy meg még akkor lett megvásárolva, amikor még nem volt sztrájk.
2018. jún. 15. 19:26
 5/6 anonim ***** válasza:

"Macron hibája minden."


Nagyon jól ismered a francia politikát, az már biztos!

Hét elnökválasztás volt Franciaországban, mióta itt élek, de olyan elnök még nem volt, aki alatt ne lettek volna sztrájkok, lett légyen az Hollande, Sarkozy, Chirac, Mitterrand vagy Giscard d'Estaing!

Mi köze ennek a mostani elnökhöz?

Kérdező, bocsánat az offért, de az első válaszban már feleltem a kérdésedre.

2018. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beauvais-ból a TER behoz, órànkènt jàr ès nem kell rà előre jegyet venni, automatàból is lehet.


Ha viszont a reptérről jönnél be, akkor teljesen felesleges még pluszban bebumlizni Beauvaisbe, mikor közvetlen shuttle busz visz be a reptérről a Porte Maillot-hoz.


TGV esetén viszont valóban dràgàbb a helyszínen sok esetben.


Amúgy meg pàr sztràjkot eltoltak júliusra is, úgy hallottam.

2018. jún. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!